Rüyada Oğlunun Olduğunu Görmek

Rüyada oğlunun olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatı yıllardır hayalini kurduğu şekilde olacak demektir. Çalışma hayatında başarılı olacağına, mutlu, huzurlu, bereketli ve hayırlı bir ömür geçireceğine, hayata dair olan bütün beklentilerinin gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada oğlu olduğunu görmek aynı zamanda rüya sahibinin çaba göstermeden büyük başarılar ve maddi kazanç elde edeceğine de delalettir.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek ve Emzirmek

Rüyada oğlu olduğunu görmek ve emzirmek, rüyayı gören kimsenin çocuklarına çok düşkün bir kimse olacağına, onları her türlü kötülükten korumak için kendini paralayacağına, büyüseler bile hep üstlerine titreyeceğine delalettir.

Rüyada İkiz Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada iki oğlu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, şansının olumlu yönde değişeceğine ve ömrünün sonuna kadar güzel bir hayat yaşayacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Arkadaşının Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının oğlu olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin rüyada oğlu olduğunu gördüğü arkadaşının iyi yerlere geleceği, güzel mevkilerde olacağı, maddi kazanç sağlayacağı ve kalite bir insan olduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada Başkasının Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının oğlu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendisine örnek aldığı iyi kalpli, çalışkan, başarılı bir kimsenin olduğuna delalettir.

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Rüyada erkek bebek sahibi olmak, rüyayı gören kimsenin herkesin imrendiği, hayalini kurduğu, mutlu, zengin, sağlıklı bir yaşantıya sahip olacağı rivayet edilmektedir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin bütün dünyevi nimetlerden fazlasıyla faydalanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (8)

Alima.Mamedova

Ikiz kızı olmak

Gülbahar ozturk

Rüyamda nenemin mezarına gidiyordum mezarı kurumustu o sırada su hortumunu aldım sulamaya başladım ve mezarın içinden ışık çıktı rüyamda uyudum ruyamin içinde rüya gördüm bı oğlum olduğunu gördüm ve oğlum öyle güzel kuran okuyorduki sesinde huzur buluyordum 4 ,5 yaslarinda diyordum bu yaşında nasıl böyle okuyor o kadar güzel bı cocuktuki nazarim değecek diye bakmıyordum yüzüne böyleydi rüyam yorumlarsaniz çok sevirim

Xeyale

Salam Azerbaycandan yaziram.ruyamda anne tarafdan bir yakinimin olecek durumda oldugunu (ki bende bilmiyorum o kisi kim)goruyorum.otobusde giderken 2 kadin konusmamizi duyuyorr ve dua ediyor(ayni koydenmisiz),sonra bir anda,sanki o ruya deyilde baska ruyaymis gibi oluyor yakinima sanki hir sey olmuyormusdaaa benim bi cocugum oluyormus,yanimda kocam deyilde kardewim ve en yakin arkadasi oluyor.kocami ariyor ve ona cocugumuz oldu diyorum ne oldu diyor bilmiyorum sonra oglan hir cocugumuz oldu diyorumm.sonrada kocamin annesi uzulecek o kiz cocugu olmasini istiyordu,(bu arada ben evli deyilim,nisanliyimm,hamilede deyilim)

Elif

Rüyada evlendiğimi ve oğlumun olduğunu görüyorum. Çok sevimli bir çocuk olarak görüyorum. Sonrasında ise ben ne zaman evlendim diye kendime sorular sormaya başlıyorum.

Eylül

Rüyada üç kızım vardı ve dördüncü çocuğum oluyordu. Erkek mi diye sordum ve erkek dediler.

Sema

Rüyada hastaneden çıktım. 2 oğlum olmuş ve eve gelmişim. Birini emzirirken sütüm aktı. Biraz sonra göğsümün biraz yukarısından patlama oldu. Kanlı süt sızdı. Çocuk emzirirken ağladı. Yorumlar mısınız?

Haydar

Bekarım rüyamda oğlum olduğunu gördüm. Yorumlar mısınız?

Deniz

Rüyamda ikiz erkek bebeğim olduğunu gördüm. Çok güzel ve güler yüzlüydüler. Onlara Hazreti Ali ve Hazreti Yusuf’un isimlerini koydum. Bu ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?