Rüyada Oğlunun Olduğunu Görmek

Rüyada oğlunun olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatı yıllardır hayalini kurduğu şekilde olacak demektir. Çalışma hayatında başarılı olacağına, mutlu, huzurlu, bereketli ve hayırlı bir ömür geçireceğine, hayata dair olan bütün beklentilerinin gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada oğlu olduğunu görmek aynı zamanda rüya sahibinin çaba göstermeden büyük başarılar ve maddi kazanç elde edeceğine de delalettir.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek ve Emzirmek

Rüyada oğlu olduğunu görmek ve emzirmek, rüyayı gören kimsenin çocuklarına çok düşkün bir kimse olacağına, onları her türlü kötülükten korumak için kendini paralayacağına, büyüseler bile hep üstlerine titreyeceğine delalettir.

Rüyada İkiz Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada iki oğlu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, şansının olumlu yönde değişeceğine ve ömrünün sonuna kadar güzel bir hayat yaşayacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Arkadaşının Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının oğlu olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin rüyada oğlu olduğunu gördüğü arkadaşının iyi yerlere geleceği, güzel mevkilerde olacağı, maddi kazanç sağlayacağı ve kalite bir insan olduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada Başkasının Oğlu Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının oğlu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendisine örnek aldığı iyi kalpli, çalışkan, başarılı bir kimsenin olduğuna delalettir.

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Rüyada erkek bebek sahibi olmak, rüyayı gören kimsenin herkesin imrendiği, hayalini kurduğu, mutlu, zengin, sağlıklı bir yaşantıya sahip olacağı rivayet edilmektedir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin bütün dünyevi nimetlerden fazlasıyla faydalanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın