Rüyada Muska Bulmak

Rüyada muska bulmak, rüyayı gören kişinin yaşantısı boyunca sağlığıyla ilgili problemlerinin olmayacağına işaret etmektedir. Rüyayı hasta bir kimse gördü ise en yakın zamanda şifa bulacağına, eşiyle geçinemeyen yahut huzursuz bir aile hayatına sahip kimse bu rüyayı görür ise eşiyle anlaşmaya başlayacağına ve evinin huzurunun geri geleceğine rivayet edilmektedir. Borçlu kimselerin borçlarından kurtulacağına, maddi durumun düzeleceğine, bekar kimselerin hayırlı bir kısmet bulup mutlu bir evlilik yapacağına, kişinin şansının döneceğine, güzel bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada Muska Görmek

Rüyada muska bulmak, rüyayı gören kimsenin muskayı nerede gördüğüne bağlı olarak yorumlanan bir rüyadır. Muskayı kendi üzerinde gördü ise manevi açıdan korunduğunu, dini inancının kuvvetli olduğunu işaret etmektedir. Muska evin içinde görüldüyse, yeni tanışılan bir kimsenin bir iyiliğinin dokunacağına, bir sağlık problemi olan kimsenin sağlık sorununa şifayı evinden çok uzakta bir yerde şifa bulacağına işaret etmektedir. Muskayı elinde görmek ise kişinin ettiği duaların kabul olacağına, bir başka kimsenin üzerinde muska görmek ise rüyayı gören kişinin kötü niyetli bir kimse ile tanışacağına bu sebeple hayatına aldığı kimselere karşı tedbirli olması gerektiği uyarısında bulunan bir rüyadır.

Rüyada Muska Takmak

Rüyada muska takmak, rüyayı gören kimsenin kötü niyetli kimseleri hayatından çıkaracağına, olumsuz şeylerden kurtulacağına, hayatıyla ilgili olumlu şeyler yaşayacağına, kişinin dualarının kabul olacağına ve müjdeli haber alacağına delalettir.

Rüyada Muska Bulmak (Psikolojik Yorum)

Rüyada muska bulmak, rüya sahibinin dini açıdan bir takım sıkıntılar yaşadığına, dünyevi istekleriyle dini gereklilikler arasında kaldığına bu sebeple çok bocaladığına işaret etmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Merve

8 yaşındaki oğlumun uyku problemi var normal hayatta. Rüyamda onun yatağının altında muska buluyorum, uyku sorununun bundan olduğunu öğreniyorum. Kötü bir muska yani büyü yapılmış, bunu da bana kocaman bir süs balığı yanıma geliyor konuşuyor Benimle o söylüyor bana, şaşkınlıkla dinliyorum ve eve gidip yatağın altına baktığımda oğlumun aslında bundan etkilenip uyuyamadığını görüyorum ve yakıyorum o muskayı sonra da tekrar gidip balığa anlatıyorum haklı çıktığını ve oğlumun halasının yaptığını öğreniyorum. Sonra polisler görüyorum sohbet ediyorum onlarla. İlginç bir rüyaydı. Tabirini oldukça merak ediyorum. Teşekkür ederim.