Rüyada Mezarlıkta Geçmek

Rüyada mezarlıktan geçmek, rüyayı gören kişinin kötü bir şeyler ile karşılaşacağına, başına bazı olumsuzlukların geleceğine delalettir. Rüya sahibinin eşinin vefat etmesi manasına gelebilecek olan bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bir kaza geçirebileceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada mezarlıktan geçtiğini gören kimsenin ömür boyu bir rahatsızlıkla uğraşacağı, bir aile büyüğünün vefatını göreceği, sevdiği bir kimseyi kaybetmenin acısını yaşayacağı ve bu acı sebebiyle hayata küseceği rivayet edilmektedir. Bu rüya aynı zamanda bazı akrabaların rüya sahibinin mallarında gözü olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Mezarlıkta Dolaşmak

Rüyada mezarlıkta dolaşmak, rüyayı gören kimsenin bazı mal kayıpları yaşayacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bazı sıkıntılardan dolayı var olan mallarını satmak zorunda kalacağına, kendi işinin sahibi olan kimselerin işlerinin iyi gitmemesi sonucu bazı borçlanmalara gireceğine, bu borçların ödenmemesi sonucunda da işlerini kaybedebileceklerine delalettir. Rüyada mezarlıkta dolaşmak, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen bir takım insanların olduğuna bu sebeple de rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğini belirten bir rüyadır.  Güzel, temiz, yeni bir mezarlıkta dolaştığını gören kimsenin bir kazadan kıl payı kurtulacağına delalettir.

 Rüyada Mezarlıkta Uyumak

Rüyada mezarlıkta uyumak, rüyayı gören kişinin yaşı oldukça büyük ise kişinin vefatının yaklaştığına dair bir işaret olduğu rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi genç birisi ise aile bireylerinden birinin vefatını öğreneceğin ya da çok yakın bir ahbabının kötü bir haberini alacağına ve üzgün günler geçireceğine delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!