Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada ölmüş yılan görmek, rüyayı gören kişinin mahvolmuş, yenilgiye uğramış bir düşmana işarettir. Bu rüya aynı zamanda başkalarına kötülük yapmaya hali kalmamış, kendisinden başka bir şeyle uğraşamayan oyunbaz bir adama delalettir. Rüyada ölmüş bir yılan ile karşılaşmak, rüyayı gören kişinin reel hayatta bir takım düşmanlarının olduğuna fakat bu düşmanların kendisine kötülük yapamadığına rivayet olunur. Rüyada ölü olarak görülen yılanın yenmesi, gerçek hayatta vefat etmiş kötü niyetli bir kimsenin malından mülkünden faydalanmaya, ölmüş bir yılanı elinde görmek, halden düşmüş bir düşman ile bir takım ortak iller yapmaya delalettir. Rüyada ölmüş bir yılanın canlandığını görmek ise rüya sahibine düşman olan bir kimsenin zayıf yönlerini güçlendirip tekrar rüya sahibinin karşısına çıkacağına, kötü niyetli kimselerin bazı düşmanlıklarına maruz kalacağına delalettir.

Rüyada Evde Ölmüş Bir Yılan Görmek

Rüyada evde ölmüş bir yılan görmek, rüyayı gören kişinin hanesinin içerisinde ya da akrabaları arasında kendisine düşman olan bir kimsenin olduğuna işarettir. Bu rüya aynı zamanda aile içerisinde yaşanacak bir takım olumsuzluklara da işarettir. Rüyada evinde yılan öldürdüğünü gören kimsenin hane içerisindeki bir kimseden yani eşinden, çocuğundan, annesinden, babasından ya da kardeşlerinden bir kötülük göreceğine delalettir. Rüyada görülen ölü yılanı evin içinden dışarı atmak, rüyayı gören kişinin kötü niyetli akrabalar ile ilişkisini tamamen keseceğine ve düşmanlarından kurtulacağına rivayet olunur.

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada ölmüş yılan görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta çok fazla korktuğu şeyin yani fobisinin olduğunu ve bunlardan kurtulmak istediğini işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

çetin gur

Hayırdır inş.bu gece rüyamda olmuş babamın çok uzun mezar gibi kanal kazdığını gördüm ve akabinde kanalın mezarın içinde çok çok uzun olmuş piton yılanı vardı babam onu gomuyormuş sordum nadul oldu diye. Baba tam hatırlamıyorum eşimin yada annemin hangisi olduğunu şimdi hatırlamıyorum yulanı tufekle vurduğunu söyledi ve yılanın babamla boğulruğunu ve ayağından ısırdığını söyledi ısırdığı yeri gösterdi ayağına biraz kan bulaşmışbabam hastaydı o ara annemi gördüm babamı doktora goturmedinmi dedim iki goturdum bir şey olmaz babam o ara hala bitkindi ama kanal kazmaya devam ediyordu bende orda ayrılırken uyandım ruyamı yorarmsınuz özel hayatım yaklaşık 20 yıldır teşitli kotuluğune uğradığım ve eşimin akrabası olan biri var teşekkürler

Basri

Rüyamda bir deredeyim ve önümde ölü biraz kertenkeleye benzeyen büyük bir yılan var. Yılanın rengi sarı gibiydi. Yılanın önünden geçerek dereden çıkıyorum ve yukarıda kurutulması için bir sergiye serilmiş yıkanmış, buğday tanelerinin üzerine sırt üzeri yatıyorum. Gayet mutlu bir şekilde güneşe bakıyorum. Rüyamı yorumlar mısınız?

Nizamettin

Rüyamda yolda ölmüş yılanlar gördüm fakat yılanların hepsi kan revan içindeydi. Bu ne anlama geliyor?