Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada ölmüş yılan görmek, rüyayı gören kişinin mahvolmuş, yenilgiye uğramış bir düşmana işarettir. Bu rüya aynı zamanda başkalarına kötülük yapmaya hali kalmamış, kendisinden başka bir şeyle uğraşamayan oyunbaz bir adama delalettir. Rüyada ölmüş bir yılan ile karşılaşmak, rüyayı gören kişinin reel hayatta bir takım düşmanlarının olduğuna fakat bu düşmanların kendisine kötülük yapamadığına rivayet olunur. Rüyada ölü olarak görülen yılanın yenmesi, gerçek hayatta vefat etmiş kötü niyetli bir kimsenin malından mülkünden faydalanmaya, ölmüş bir yılanı elinde görmek, halden düşmüş bir düşman ile bir takım ortak iller yapmaya delalettir. Rüyada ölmüş bir yılanın canlandığını görmek ise rüya sahibine düşman olan bir kimsenin zayıf yönlerini güçlendirip tekrar rüya sahibinin karşısına çıkacağına, kötü niyetli kimselerin bazı düşmanlıklarına maruz kalacağına delalettir.

Rüyada Evde Ölmüş Bir Yılan Görmek

Rüyada evde ölmüş bir yılan görmek, rüyayı gören kişinin hanesinin içerisinde ya da akrabaları arasında kendisine düşman olan bir kimsenin olduğuna işarettir. Bu rüya aynı zamanda aile içerisinde yaşanacak bir takım olumsuzluklara da işarettir. Rüyada evinde yılan öldürdüğünü gören kimsenin hane içerisindeki bir kimseden yani eşinden, çocuğundan, annesinden, babasından ya da kardeşlerinden bir kötülük göreceğine delalettir. Rüyada görülen ölü yılanı evin içinden dışarı atmak, rüyayı gören kişinin kötü niyetli akrabalar ile ilişkisini tamamen keseceğine ve düşmanlarından kurtulacağına rivayet olunur.

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada ölmüş yılan görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta çok fazla korktuğu şeyin yani fobisinin olduğunu ve bunlardan kurtulmak istediğini işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın