Rüyada Odun Kırmak

Rüyada odun kırmak rüya sahibinin iş hayatında arkasından iş çeviren kendisinden hoşlanmayan bazı kişilerin bulunduğuna ve kendisine kötülük yapmak için fırsat kolladıklarına ancak kişinin rakiplerindin üstesinden geleceğine, düşmanlarına galip geleceğine ve zafer kazanacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya terfi almaya, üstünlük sağlamaya, saygınlık kazanmaya ve iyi yerlere gelmeye de delalet eder.

Rüyada Odun Kestiğini Görmek

Rüyada odun kestiğini görmek çalışma hayatında zorlu günler geçiren rüya sahibinin her şeyi yoluna koyacağına, kendisini hata yapmaya zorlayan kişilere üstünlük sağlayarak parlayacağına, makam ve mevki sahibi olacağına, kendinden söz ettirecek işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Odun Kestiğini Görmek

Rüyada birinin odun kestiğini görmek kişinin sevdiği ve kendisi için çok değerli olan birinin varlığına, bu kişinin zor günlerinde yanında olacağına ve büyük bir destek vereceğine, desteği sayesinde birçok kişiye galip geleceklerine ve kazanan olacaklarına delalet eder. Bazen de bu rüya huzura ve rahatlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kesmek rüya sahibinin çalışma hayatında zor günler olacağına, sıkıntılı zamanlar geçireceğine, başkalarından yardım alarak kendisine kin besleyen ve hatasını görmek için çaba sarf eden kişilere karşı üstünlük sağlayacağına ve bu durumu çözeceğine, galip çıkacağına ve sonunda saygınlık kazanacağına, bu kişileri aklayacağına ve bir daha böyle bir şeyle karşılaşmayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın