Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak kişinin hilekâr, kötü kalpli bir kadın ile bir evlilik yapacağına bazen de haneye böyle bir kadının gireceğine, taşkınlık çıkaracağına, aile bireylerinin arasını açacağına ve büyük sıkıntılara sebep olacağına, kızgınlık ve küslüklerin ardı arkasının gelmeyeceğine, bazı tartışmalar yaşanacağına da delalet eder. Bu rüya hanedeki mutsuzluğa ve kırgın geçecek uzun bir zamana işaret eder.

Rüyada Yüzük Atmak

Rüyada yüzük atmak kişinin duygusal ilişkilerinde bazı problemlerin olacağına, kendisi için hayırlı olmayan biri ile ilişkiye başlamaya, uzun bir ilişkinin biteceğine bazen de kişinin şuan içinde bulunduğu ilişkinin son bulacağına işaret eder.  Rüyada yüzük atmak bazen rüya sahibini uzun bir seyahate çıkacağına ve oraya yerleşeceğine de delalet eder. Rüyada evlilikten vazgeçmek ve yüzük atmak kişinin iş hayatında ilerlemek istediği bir konunun düşündüğü gibi olmayacağına da işaret eder. Rüyada altın yüzük attığını görmek maddi zarara ve sıkıntılara, gümüş yüzük atmak ise iş hayatında iyi yerlere gelmeye ve büyük başarılar elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak bekâr kimse için hayırlı biri ile tanışacağına ve yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Rüyada yüzük takıp nikâh kıydığını gören kişi hayatı için yeni başlangıçlar yapar ya da büyük bir karar alarak hayatında büyük değişikler yapar. Bu durum iş hayatı, şehir değişikliği gibi büyük bir durum olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın