Rüyada Oje Sürmek

Rüyada oje sürmek iyiye yorulmaz ve rüya sahibinin bu günlerde hayatında yaşanacak can sıkıcı durumlar olacağına delalet eder. Kişinin mutsuz olacağı, keyfinin kaçacağı, sıkıntılı günler geçireceğine de işaret eder. Bu rüya birçok olumsuz olayın ardı ardına vuku bulacağına, kişinin tam rahatlayacağı zaman bir yenisinin geleceğine ve stres dolu günler geçireceğine delalet eder. Genel olarak bu rüya uğursuzluğu simgeler ve rüya sahibinin kendisine hayır gelmeyecek kişiler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Oje Sürmek

Rüyada kırmızı oje sürmek rüyayı gören kişinin eğlenceli bir hayatının olacağına yakın zamanda heyecanlı ve neşeli günler geçireceğine, gönlü ferah ve içinin rahat olacağı zamanlara ve hayatında her şeyin yolunda olacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Oje Sürmek

Rüyada yeşil oje sürmek kişinin hayatı ile ilgili bir takım kararlar alacağına ancak bu kararların hayatını büyük ölçüde değiştireceğine ve çok radikal olacağına da işaret eder. Kişinin herkesten farklı bir kişiliğinin olduğuna, kendi bildiklerinin, doğruluğuna inandığı şeylerin peşinden gidip hayallerini gerçekleştireceğine ve güzel günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Pembe Oje Sürmek

Rüyada pembe oje sürmek rüyayı gören kişinin birçok hayali olduğuna ancak bu hayallerin yere basmayan, çok uçuk tarzda olduğuna, kendisi için imkansız olan hedeflerin peşinden gittiğine, oyalandığı işlerin mutsuzluktan başka bir şey getirmeyeceğine, sıkıntılı geçecek zamanlara, istediğini elde edemeyerek umutsuzluğa düşmeye de delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Mercan

Sol elimi görüyorum. Sol baş parmağımda beyaz oje var ve ben bunun üzerine yeşil ojeyle V harfin yapıyorum. Yorumlar mısınız?