Skip to Content

Rüyada Nohut Yemeği Görmek

Rüyada nohut yemeği yemek, rüyada görülen her türlü nimet de olduğu gibi nohut yemeğinde de kısmet olarak kabul edilerek, hayra yorumlanır. Nitekim kişi rüyasında nohut yemeği görür ise bu da hayırlara işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir ve bu kişinin yaşamında son derece olumlu, güzel gelişmelerin yaşanacağına, son derece bol bereketli bir kazancı olacağına işaret eder. Artık bu rüyayı gören kişi kısmetleri adeta dolup taşacaktır. Bunun yanında bu rüyayı gören kişi eğer bekâr bir kişi karşısına sonsuza dek mutlu mesut yaşayacağı bir kişi çıkar ve evlilik kararı verir. Ama eğer evli biri ise aileye yeni bir bireyin katılacağına, yani çocuk sahibi olacaklarına yorumlanır. Kişi kendi ev hanesi içinde nohut yemeği yenildiğini görür ise evinin içinde kısmet, bereket eksik olmaz ve dahası her şey güllük gülistanlık gider.

Rüyada Nohut Yemeği Yemek

Kişi eğer rüyasında nohut yemeği yediğini görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişinin evinde mutluluk eksik olmaz. Kişinin evinde bolluk, bereket yaşanır. Yine bu rüyayı gören kişi bir düğün daveti alır, evlilik çağına gelmiş çocuğu var ise evlilik kararı alır. Tüm bunlara bağlı olarak da evde tatlı bir düğün telaşı başlar.

Rüyada Etli Nohut Yemeği Görmek

Eğer kişi rüyasında etli nohut yemeği görür ise o zaman bunun anlamı bekar genç kızların karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve evleneceğine, güzel günler göreceğine işaret eder.