Rüyada Nişanlıyı Görmek

Rüyada nişanlıyı görmek, rüya tabircileri tarafından 2 farklı biçimde ele alınan bir rüya olup, dolayısıyla iki farklı anlamı vardır. Biri olumlu, biri olumsuz anlam ifade eder. Eğer kişi rüyasında nişanlısını sevinçli görür ise o zaman bu hayra yorulan bir rüyadır. Rüya tabircilerine göre rüyayı bu biçimde gören kişi sevinçli haberler alır, iş yaşamında olumlu gelişmeler olur, mutluluk dolu günler geçirir. Ama kişi eğer rüyasında nişanlıyı üzgün görür ise o zaman istemediği, düşünemediği olumsuz durumlar yaşar, mutsuz olur, hiç tahmin etmediği kötü şeyler yaşar ve buna bağlı olarak da rüyayı gören kişi büyük üzüntü duyar.

Rüyada Nişanlıyı Aldatmak

Kişi eğer rüyasında nişanlısını aldattığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: bu kişi istemediği girdiği bir durumdan ötürü son derece kötü günler geçirir. En temel anlamında hayra yorumlanmayan, olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır. Yine bu rüyayı gören kişi, hiç istemediği kadar kötü günler geçirir. Yani özetle hayra yorumlanmayan, olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır.

Rüyada Nişanlıyı Öpmek

Eğer kişi rüyasında nişanlıyı öptüğünü görür ise o zaman bunun anlamı iş yaşamında zor duruma düşen bir kişiye ciddi anlamda yardım edeceğine, onun dertlerinin bitmesine vesile olacağına, o kişinin iyi olması, refaha çıkması için her şeyi yapacağına işaret eden, hayra yorumlanan bir rüya olarak değerlendirilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın