Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek çok farklı biçimde yorumlanan, çok farklı anlamları olan bir rüyadır. Bu rüyanın olumlu da olumsuz da yorumlanan biçimleri vardır. İşte bu rivayetlere bakmak gerekirse bir anlamına göre bu rüyayı gören kişinin çok ciddi anlamda kendisinin bilmediği gizli bir düşmanı vardır ve bu düşmanı onu aşağı çekebilmek adına tüm mücadeleyi vermektedir. Bir diğer anlamında bu rüyayı gören kişi gücü ve mevkisi olan bir kişidir ve emrinde olan birçok insan olup,  ona saygıda kusur etmemektedir. Yine bir grup rüya tabircisine göre bir diğer olumsuz anlamı bir takın sıkıntı ve üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Ama yaşadığı sıkıntı ve stres dolu günler sonrasında beklentilerine ulaşır ve çektiği tüm sıkıntılara değer. Bu rüyanın olumlu olarak değerlendirilen tek anlamında ise hayatını değiştirecek mutlu olaylar olacağına ve sıkıntıların biterek, güzel günler göreceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Kişi eğer rüyasında kedi öldürdüğünü görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Kimi rüya tabircileri kediyi hırsız olarak tabir ettiklerinden, rüyasında kedi öldüren kişi gerçek yaşamında evine giren hırsızı yakalar ve adalete teslim eder.

Rüyada Ankara veya Van Kedisi Görmek

Eğer kişi rüyasında Ankara veya Van kedisi görür ise o zaman bunun anlamı hayra yorumlanmalıdır zira kişinin sevinçli haberler alacağına, mutlu olacağına ve bol bol güleceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın