Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüyada keçi sürüsü görmek her haliyle olumlu olarak addedilen bir rüyadır. Hiçbir rüya tabircisi bu rüyayı olumsuz olarak yorumlamamıştır. İki farklı olumlu anlamı vardır. Dini açıdan yorumlandığında bu rüyayı gören dini açıdan kararlılık gösteren, dini vazifelerini kusursuz yapan ve Allah katında takdir gören bir kişidir. Bu rüyaya dair diğer tabir ise yine bu rüyayı gören kişinin yaşadığı bir takım sıkıntılardan sonra huzura, refaha ve mutluluğa ereceğine işaret eder. Keçi sürüsü gören kişilerin rızkı artar ve ekonomik açıdan sıkıntı çekmez. Eğer keçi sürüsü beyaz ise çok daha hayırlı olan ve olumluluğu kat kat artan bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Keçiyi Sağmak

Kişi eğer rüyasında keçiyi sağdığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi kadın da olsa, erkek de olsa fark etmeksizin bir kadın tarafından kendisine iyilik yapılır ve yapılan bu iyilikten dolayı da kişi bazı dert ve sıkıntılarından kurtulur.

Keçi Eti Pişirip Yemek

Eğer kişi rüyasında keçi eti pişirip yer ise o zaman yine cinsiyet fark etmeksizin bir kadın tarafından kendisine koşulsuz olarak iyilik yapılır.

Rüyada Keçi Postu Görmek

Eğer kişi rüyasında keçi postu görür ise o zaman bunun anlamı son derece hayırlı işlere dalalettir. Bunun yanında keçi postu üzerine oturmak da benzer bir anlam ifade eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!