Rüyada Namaz Selamı Görmek

Bir kişinin rüyasında namazını kılarak selam verdiğini görmesi, o kişinin üzüntü ve kederlerden kurtulmasına ve onun halinin sevgi ve muhabbete dönüşmesine işârettir.

Rüyada sağ tarafına selam vermesi, bazı İşlerinin iyileşmesine; sol tarafa selam verip sağ tarafına selam vermemesi de, işlerinin bir kısmının çıkmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düşmesine işârettir.

Rüyada namazı bitirip de selam verdiğini görmesi, Peygamber’in eser ve sünnetine tabi olmaya, işten ayrılmaya, birini yerine vekil tayin etmeye, yolculuğa ve rızka yorulur.

Rüyada sağ taraftan evvel sol tarafına selam verdiğini görmesi, rüya sahibinin şerre uyarak bidat şeylerin arkasına düşmesine yorumlanır.

Rüyada selam vermeksizin namazdan kalktığını görmesi, menfaat elde etmek için, dikkat ve ihtimam ve sermayeyi ihmal etmesine delâlet eder.

Bir kimse rüyada namazını tamam ederek selam verdiğini görse, o kimse üzüntü ve kederlerden kurtulur ve onun hali sevgi ve muhabbete dönüşür. Sağ tarafına selam vermesi, bazı işlerinin iyileşmesine ve sol tarafa selam verip sağ tarafına selam vermemesi de, işlerinin bir kısmının çıkmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düşmesine yorumlanır.

Rüyada namazı bitirip selam vermek, Peygamberin eser ve sünnetine tabi olmaya, işten ayrılmaya, birini yerine veli tayin etmeye, yolculuğa ve rızka yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ayşe aydın

Selamünaleyküm sabah namazına karşı gördüğüm rüyamda üç defa önce sağa sonra sola selam veriyorum ilkinde selam veriyorum sonra diyorumki üç defa olması gerekiyor Üç defa aynı şekilde önce sağa sonra sola selam veriyorum rüyamda namazı kılıp kılmadığımı tam hatırlayamıyorum öyle fırladım kalktım sabah ezanı okunuyor rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum Allah razı olsun