Rüyada Müzik Aleti Çalmak

Rüyada müzik aleti çaldığını görmek, kişi adına  mutluluk ve sevinç olarak ifade edilir. Öyle ki bu tip rüya görenlerin hayatının neşe içerisinde geçeceği gibi kişi için aşılamaz ve çözülemez sorunların yaşanmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin rahatının yerinde olacağına yorumlanırken, rüya sahibine gerek maddi gerekse manevi anlamda huzur bulacağına ve hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyacı olan her şeye sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çalgı Aleti Çalmak

Rüyada çalgı aleti çalmak, rüya sahibi olan kişiye en kısa zamanda çok büyük anlam içeren müjdeli haberler verileceği delalettir.  Bir diğer anlamı da rüya sahibi kişi, ummadığı bir anda güzel olaylarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada Çalgı Sesi Duymak

Rüyada çalgı sesi duymak, ise diğer  alet çalmanın verdiği anlamın tam tersidir.  Buna göre çalgı sesi duymak gözyaşı olarak kabul edilir. Farklı bir anlamı da rüya sahibi kişinin çok büyük acılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Gitar Çalmak

Rüyada gitar çalmak ise anlam olarak biraz daha karmaşıktır.  Genel anlamı kişi birçok olayda kendini geri tuttuğu gibi, utangaç bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Piyano Çalmak

Rüyasında piyano çaldığını gören kişi, içine sıkıntı ettiği aşk acılarından kurtulmak için karşısına birinin çıkacağına işarettir. Rüya sahibi olan kişi karşısına çıkan bu kişiyle evlenecektir.

Rüyada Bağlama Çalmak

Rüyasında bağlama çaldığını gören kişi ise çok iyi kalpli ve alçakgönüllü herkes tarafından sevilen biri olarak ifade edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın