Rüyada Yerleri Silmek

Rüyada yerleri sildiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendisine yakın bir insan hakkında yanlış, olumsuz yargılara kapılacağını, bundan dolayı da vicdan azabı yaşayacağına işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin ani hükümler vermesi, karşısındaki kişinin kırılmasına neden olur ki yaptıklarından dolayı bir süre sonra iç buhrana sürüklenir ve içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için çareler aramaya başlar ve aradığı bu çarelerin sonunda alanında deneyimli kişilerin bilgisine başvurarak, onlar kanalı ile içine düştüğü bu durumdan kurtulur ve sonunda huzura erer ama geçen bu süreç zarfında yaptıklarından dolayı kendisini bir türlü affedemez. Tüm bunların sonucunda ise tüm kötü huylarından kurtularak saf ve temiz bir insan haline gelir. Bir diğer anlamı ise o güne kadar anne babasına kötü davranan, yeterince ihtimam göstermeyen kişilerin yaşadıklarından ders alarak anne babasına son derece özen göstereceğine, hayırlı bir evlat olacağına, onların gönlünü hoş tutacağına işaret eder.

Rüyada Birine Yerleri Sildirmek

Kişi eğer rüyasında birine yerleri sildirdiğini görür ise o zaman bunun anlamı, bu rüyayı gören kişi acz durumunda olan bir kişidir. Çevresine karşı sorumluluklarını yerine getirmemektedir. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda hile hurdu yapan bir kişidir. Kötü niyetleri olan bir kişidir.

 Rüyada Kendi Evinin Yerlerini Silmek

Kişi eğer rüyasında kendi evinin yerlerini sildiğini görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Sorunlarını halleder, hiçbir sırrını ifşa etmez.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın