Rüyada Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kıldığını görmek, rüya sahibi için yaşadığı olaylardan kurtuluş olarak yorumlanır.  Yani rüya sahibi kişinin çok ciddi bir hastalığı varsa kişi bu hastalığın yok edilmesini sağlayacak ilacı bulur ve hastalıktan kurtularak ayağa kalkarsınız. Yine rüya sahibi maddi olarak çevreye karşı çok borcu olan biri ise ve bu kişi aynı zamanda işsiz ise öncelikle iş sahibi olur, elde ettiği gelirle de borçlarından kurtulur.  Kişi bekar ise evlenir, mutsuz ise hüznün yerini mutluluk alır. Rüyada namaz kılmanın bir diğer anlamı da kişinin dilek ve dualarının kabul olacağı yönündedir.

Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek

Rüyada namaz kılan birini görmek, kişinin yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, akan gözyaşlarının yerini mutluluğu alacağına ve dileklerinin yerine geleceğine işaret edilir.

Rüyada Namaz Kılanı Görmek

Rüyada namaz kılanı görmek,  anlam olarak rüya sahibi geçirdiği kar günler kurtulacağına hasta ruh halinin yerini mutluluğa alacağına yorumlanır.

Rüyada Namaz Kılanları Görmek

Rüyada namaz kılanları görmek ise diğer namaz kılanı ya da namaz kılan birini görmek gibi yorumlanır ve hayırlara alamet edilir. Rüyayı gören kişi ile ilgili yapılan bir diğer yorumda kişinin hayatının istediği yönde ve istediği şekilde değişeceğine işaret eder.

Rüyada Namaz Kıl Denilmesi

Rüyada bir kişinin kendisine namaz kıl denilmesi anlam olarak kişinin çok güçlü birey olduğua yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın