Rüyada Muz Görmek

Muz görmek, gizli bir mala ve evlada ya da yeni bir aşka işaret eder. Rüyada muz yediğinizi görmek, maddi ve manevi zengin olacağınıza işarettir. Muz almak, ve bulmak bol kazanç sağlayacağınıza işarettir. Muz satmak, kaybetmek herhangi bir sebep­ten dolayı zarara uğrayacağınıza dair bir uyarıdır. Birisinin size muz verdiğini görmek, o kimseden iyilik ve yardım göreceğinize işaret eder. Birine muz vermek, verdiğiniz kimseye yardımınız do­kunacağına işaret sayılır.

Rüyada muz yemek, sağlık ve sıhhate işaretle tabir edilir.

Rüyada muz görmek, dünyalığa işarettir. Muz ağacı gör­mek, zenginliğe delalet eder.

Zengin bir kişinin rüya da muz görmesi, zenginliğinin ve servetinin artmasına işaret eder. Dindar bir kimsenin rü­ya da muz görmesi, imanının sağlam ve kuvvetli olduğuna ve bu nedenle çok sevap işlemeye gayret ettiğine işarettir.

Mevsiminde muz yediğini gören kişi, bekar ise, zengin bir kişi ile evlilik yapar (evlenir) ve bu evlilikten hayır ve bere­ket görür şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada muz ağacı görmek ise, herkese iyiliği ve yardımı dokunan, cömert ve dindar bir kimseye (mütedeyyin bir in­sana) işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında evinde bir muz ağacı olduğunu ve üzerinde de bir tek muz bulunduğunu gören kişinin, yalnızca bir oğlu olduğuna veya bir oğlu olacağıyla yorumlanır.

Bazen rüyada muz görmek, elbiseye, ülfet ve muhabbete işâret eder.

Bazı kere de rüyada muz görmek, cömert, muvahhid ve güzel ahlâklı bir kimseye işâret eder.

Tüccarlık yapan bir kimsenin rüyada muz görmesi, mala işâret eder.

Hasta bir kimsenin rüyada muz yediğini görmesi, o kimsenin ölebileceğine işâret eder.

Bir kimsenin rüyada evinde muz bulunduğunu görmesi, o ev sahibinin erkek bir çocuğu doğmasına işâret eder.

Mütedeyyin bir kimsenin rüyada muz yediğini görmesi, o kimsenin ibâdette kemâle ermesine işâret eder.Rüyada görülen muz, saklı olan mala veya ana karnında bulunan çocuğa yahut kabir yahut da hapiste bulunan insana veyahut geçmiş haberleri yahut ilmi ihtiva eden kitaba yorumlanır

Bir yanıt yazın