Rüyada Mor Lahana Görmek

Rüyada mor lahana görmek; kişinin yaradılışındaki istidadı, gözü pekliği, sert mizacı simgeler. Kendi içinde yaşadıklarından dışarıya pek sır vermeyen, çok zor iletişim kuran, paylaşımcı olmayan, biraz bencil ve eli sıkı kişilere yorumlanır. Rüyasında mor lahana gören kişi güçlü karakteri ile çok büyük servet edinecek, sağlığı sıhhati yerinde olacak ve istediği yaşam seviyesine gelecektir.
Rüyada mor lahana görmek; bazı rüya yorumcuları tarafından iyi olarak nitelendirilmez; sert, zalim, insafsız ve bencil kişilere işaret ettiğine hükmedilir. Rüyada mor lahana gören kişinin böyle biri ile karşılaşmasının kendisi için bir felaket getireceğine, baskı ve sömürü göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Mor Lahana Salatası Görmek

Rüyada mor lahana salatası görmek; nimete erişmeye, sıhhatli olmaya, paylaşılan sofraya, mutlu beraberliklere yorulur. Bazen de bu rüya çok karışık, içinden çıkılması güç sorunlara, ne yapacağının bilinemeyeceği hallere yorumlanır. Kimi rüya tabircilerine göre rüyada mor salatası görmek; ketum, sır vermez kişiden deşifre olacak sırlara işarettir.

Rüyada Mor Lahana Turşusu Görmek

Rüya sahibinin gördüğü mor lahana turşusu; mutsuzluk veren eylemlere işaret eder. Kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına, isabetsiz kararlar ve yanlış yollar seçerek başarısızlığa engel olmakta geç kalacağına, hedeflerini yerine getirememeye rivayettir.

Rüyada Mor Lahana Almak

Rüyasında çarşı veya pazardan mor lahana aldığını gören kişi kazancı yerinde birinden yardım alır. Hastalığı var ise o bir kişinin edeceği yardım ile sağlık ve sıhhat bulur, hastası var ise şifasına kavuşur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın