Rüyada Mum Yakmak

Rüyada mum yakmak; rüya gören kişinin iç dünyasına yaktığı ışıktır. Psikolojik olarak değerlendirildiğinde yaşadığı problemlere çözüm arayışında güçlük çeken, yaşama enerjisini kaybetmek üzere olan kişinin karakterini sembolize eder. Kişinin başa çıkması gereken sorunlara dikkat çeken rüya hayırlı sonuçlanacak olaylara da göstergedir.
Rüyada mum yakmak; doğum günü kutlaması, kına gecesi gibi özel bir kutlama için yakılmamış ise yeni başlangıçlara yorumlanır. Rüya gören kişinin yaşadığı buhrandan çıkıp yeni imkânlara kavuşacağına, fırsatları değerlendireceğine, hayatında yeni bir dönemin miladına yorumlanır.

Rüyada Mum Görmek

Rüya sahibi kişi için aydınlık yarınlara, umudunun tazeleneceğine yorumlanır. Rüyasında gördüğü mumların yanmadığını görmek; bir süre ertelenecek olan planlarınıza işaret eder. Rüyada yan yana yanan iki mum görmek; bekâr insan için kısmete, evli insan için ailedeki huzura, 2 den fazla mum görmek de aile kalabalığı ile bir arada olmaya yorumlanır.

Rüyada Meşale Yakmak

Rüyada meşale çok büyük fırsat ve avantajlara ulaşmaya yorulur. Rüyada meşale yakarak kalabalık arkasında yürüdüğünü gören kişi büyük bir kitleye önderlik eder, sözü dinlenerek saygı ve itibar görür, şöhrete kavuşur, namı yürür.

Rüyada Soba Yakmak

Detayları ile değerlendirilmesi gereken rüya genel olarak iyi bir gaye ile yapılan eylemlere yorulur. Rüyada yakılan soba harlı bir ateş ile tutuşup yanıyor ise dileklerin, emellerin engelsiz gerçekleşeceğine delalettir. Alev almayıp çok duman tüttüğü görülüyor ise sürüncemede olan işlemlere tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ayfer

Rüyamda bir sehpanın etrafında oturmuşuz. arkadaşlarım var. Ben küçükten büyüğe doğru mumları sıralayarak yakmaya başlıyorum. Yorumlar mısınız?