Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek rüya sahibinin kişilik olarak çok hassas ve duygularına hemen yenik düşen bir karakterde olduğu için ömründe çok fazla üzüntü yaşamış hatta acı çekmiş olabileceğine delalet eder. Mor renk duyguyu anlatan bir renk olduğu için eğer rüyanızda mor bir elbise gördüyseniz gerçek hayatınızda duygusal anlamda bazı sorunlar yaşıyor olabileceğinizi anlatır.
Eğer mor elbisenin yırtıldığını gördüyseniz çekingen olan tavrınızdan artık kurtulacaksınız demektir. Bu rüyadan sonra kendinize olan güveniniz artacak, kalabalık ortam içerisinde daha rahat daha güvenli hareket edebileceksiniz.

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giymek, rüya sahibinin yakın bir zamanda bir kadına ya da adama aşık olacağını anlatır. Rüya sahibi gönül ilişkilerinde bir takım gelişmeler yaşayacak demektir.
Bu rüyayı gören kişi eğer bekar ise yakında dünya evine gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi kadınsa hayallerindeki o yakışıklı ve zengin erkeği bulacak demektir.

Rüyada Mor Renk Elbise Dikmek

Bu rüya, rüya sahibinin hayatına ona deli gibi aşık olacak bir insan gireceğine delalet eder. Fakat size aşık olan bu kişiye karşı herhangi bir şey hissedemeyeceksiniz demektir. Eğer evliyseniz ailenizle huzurlu bir hayat yaşayacaksınız demektir. Rüyada başkası için mor elbise diktiğini gördüyseniz o kişiyle beraber bazı iş adımları atacaksınız demektir. Mor elbiseyi diktiğiniz o kişi ile birtakım faaliyetlere gireceksiniz, birlikte çok güzel işler yaparak başarılar elde edeceksiniz demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın