Rüyada Mürşit Görmek

Rüyada mürşit görmek, rüya sahibinin bir sorun ile karşı karşıya kalacağını ama bu sorundan kolay bir şekilde kurtulacağını ifade etmektedir. Ayrıca bu rüya rüya sahibinin çok yakın bir tanıdığının önerisiyle attığı bir iş girişiminin sonucunda başarılı kazanacağına delalet eder. Çünkü bu iş girişimi onun için çok hayırlı olacaktır.
Yine sağlıklı bir hayat yaşanacağına da delalet eder. Bir başka yorum ise rüya sahibinin bir yanlışa düşeceğini fakat bu yanlışı kısa zamanda fark edip durumu toparlayacağına delalet etmesidir.

Rüyada Mürşidi Kamil Görmek

Rüyada mürşidi kamil görmek, eşiniz veya sevgiliniz ile bir tartışma yaşayacaksınız fakat bu tartışma hemen tatlıya bağlanacak anlamında yorulur. Rüya sahibi atacağı bir adım ile ilgili büyük düşünceler içerisine girecek fakat bu işi gerçekleştirecektir. Bu adımı atarak başarılı sonuçlar alacağı anlamına gelir. Ayrıca bir farklı yorum da rüya sahibinin küs olduğu bir kişiyle barışmak için bir gayret içerisinde gireceğine delalet etmesidir.

Rüyada Mürşidi Eli Öpmek

Rüyada mürşidi eli öpmek, rüya sahibinin bir sağlık problemi yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi sağlığına ve beslenmesine dikkat etmediği için bir dönemlik hastalık yaşayacak fakat hemen sonra iyileşecek demektir. Bu rüyayı gören kişinin kendisine sorun çıkartan tüm insanlardan uzak duracak ve bu tür olaylardan sakınacak.

Rüyada Mürşit İle Konuşmak

Rüyada mürşit ile konuşmak, hayatınızda var olan bir sorunu çözdüm zannederken bir süre sonra yine aynı olayın tekrar başınıza sorun olarak çıkmasına delalet etmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

özkan karamak

Rüyada eski şeyhini ağlarken görmek anlamı nedir teşekkürler