Rüyada Mezarlıkta Dua Etmek

Rüyada mezarlıkta dua etmek, rüya sahibinin hayatında çok kötü etkilendiği bir olay yaşanmış demektir. Yaşanan bu kötü olaydan çok güzel dersler çıkarılacağını anlatan bu rüya rüyayı gören kişinin bundan sonraki hayatında daha dikkatli ve daha temkinli bir şekilde davranacağını ifade eder.
Rüyada mezarlıkta dua eden kişi refah içinde mutlu ve huzurlu bir hayata sahiptir demektir. İşleri her daim yolunda olacak, ailesi ile huzur içinde olacak ve bir yanlışa düştüğünde Allah’a dua ederek onun aydınlığı ile bu yanlıştan kurtulacağına delalet eder.
Bu rüyayı ile ilgili bir başka yorum ise eğer hayatında bir kişide veya kendisinde bir hastalık var ise yakın zamanda bu hastalıktan kurtulacağı ile ilgilidir. Ayrıca bu rüya sahibi eğer bekar ise bu rüyadan sonra mutlu bir yuva kuracak anlamına gelir.

Rüyada Mezarlıkta Fatiha Okumak

Rüyada mezarlıkta Fatiha okumak, rüya sahibinin yoksullara ve yardıma muhtaç insanlara yapacağı yardımlar ile çok güzel sevaplar kazanacağına yorulmaktadır. Böyle bir rüyanın bir başka yorumu ise ölmüş olan aile fertlerinden birinin rüya sahibinden dua veya mezar ziyareti beklemesidir. Rüya sahibi tüm insanların yararlanabileceği güzel bir hayır işlemek niyetinde de olabilir.
Ayrıca bu rüya rüya sahibinin Allah’a çok iyi bir kul olduğunu ya da olacağını anlatmaktadır. Çok hayırlı olarak nitelendirilen bu rüya rüya sahibinin dini anlamda tüm görevlerini yerine getirdiği için dileklerinin yerine geleceğine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın