Skip to Content

Rüyada Markete Girmek

Rüyada markete girmek rüya sahibi açısından renkli ve oldukça tempolu geçen mutlu günlere delalet eder. Rüya sahibi ayrıca markete girdiğini gördü ise maddi anlamda çok fazla sıkıntı yaşamayacak demektir. Market ile ilgili rüya gören insan hayatında genel anlamda hareketli ve durgun olmayan kişiliği ile bilinir. Kısacası sizde market gördü iseniz ya da rüyanızda markete girdiğinizi gördü iseniz artık hayatınız eskisinden daha mutlu, renkli ve şenlikli geçecek diyebiliriz.

Rüyada Market Alışverişi Yapmak

Rüyada market alışverişi yapmak is rüya sahibi açısından maddi anlamda huzura ve rafaha en kısa zamanda erişeceğine delalet eder. Rüya sahibi rüyasında marketten alışveriş yaparken gördü ise arık geçim sıkıntısına dair derdi olmayacak. Yani para kazanma konusunda hayatınızın hiçbir bölümünde sıkıntı yaşamayacaksınız demektir.

Rüyada Market Açmak

Rüyada market açtığını görmek rüya sahibi açısından hayatında yaşayacağı önemli ve radikal bir değişikliğe delalet eder. Rüyada market açmak işinde büyük bir başarı elde edeceğine delalet.

Rüyada Market Arabası Görmek

Rüyada market arabası görmek rüya sahibinin geleceğinin hayırlı ve iyi şekillenecek diye yorumlanmaktadır. En düşük alt mevkiden başlayarak dişi ve tırnağı ile kazıyarak en yüksek mevkilere kadar geleceğine işaret eder. Öyle ki gelecek zamanlarda bir tarihte büyük bir şirket sahibi dahi olabilirsiniz.

Rüyada Boş Market Görmek

Rüyada boş market görmek işerin pek yolunda gitmeyeceğine ve buna bağlı olarak da kazanç kaybı yaşanacağına delalet eder.

Abdulkadir

Sunday 10th of May 2020

Bir gün ikizimle beraber gece vakti evden çıkıyoruz sigara almaya markete gidicez 1 tanıdık ddiyeri tanımadık 2 markete gidiyoruz cebimizde para yok yazdıracağız alacağımız sigarayı ben tanıdık olmayan markete gidiyorum ikizim tanıdık olana gidiyor geri dönüyoruz ev yolunda buluşuyoruz ikimizde sigara almayı unutmuşuz ikizim bana diyorki git sen sigara al da gel ama emir vererek diyor sankii bende diyorum ki kızarak ben sigara alırım ama sanada bir dal bile vermem söz bunun üzerine tamam ben giderim diyerek söylene söylene gidiyor. Bende eve doğru iniyorum ve dışardan evin içine bakıyorum 3 yaşında kızkardeşim elinde telafon camdan dışarı bakarken görüyorum ardından ağlayarak ve koşarak içeri giriyor bende ondan sonra markete ikizimden önce gidecem diye koşmak için başka bir yola girecekken ikizimin elinde birsürü boş 5l plastik şişe beliriyor neyse derken benim girdiğim yoldada birsürü plastik 5l şişe var burdan almış galiba diyorum kafamı çevirip ona bakıyorum bir çöpün başında şişeleri çöpe atıyor yanındada tanıdığımız bir abi var neyse ben markete doğru koşmaya başlıyorum bayıryukarı koşuyorum hemen marketin arka tarafında bulunan bi parka geliyorum parkın içindeki merdivenlerden de koşarak çıkıyorum ve çimenlerin üstüne yatıyorum ambulans sirenlerini görüp korkuyorum polis varsa ceza yazar diye sonra işte baktım hepsi gidiyor bende koşarak markete giriyorum markette tekel ama boş yani rafa kadar hiçbirşey yok içeride iki tane büyük masa var toplamış market sahibi abi arkadaşlarını laflaşıyorlar işte masada çerezler falan var masanın başında da babaannemi gördüm herkese selam verdim falan o sırada bir abi laf anlatıyor sözlerine kulak verdim ve dediği şuydu olum geçen verdiğimiz partide evi polis bastı bidahada evde parti vermem 2 tane çocuk balkondan atladı kaçmak için dedi o sırada da ikizim içeri girdi annemi de alıp gelmiş ama evde kjmse yok ikizim babaannemin yanına geliyor halini hatrını soruyor babaannem öpmesi için elini uzatıyor ona ikizimde öpmüyor ve omzuna dokunuyor yavaşça geçiştiriyor neyse çıkıyoruz marketten annem acele ediyor gözleri dolmuş gibi ama ağlamıyor sonra uyanıyorum işte. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Sıla

Saturday 20th of July 2019

Rüyamda okul kantinindeydik ve en sevdiğim dizinin en sevdiğim oyuncu kadrosunu gördüm onlara sarıldım ve aynı masada yemek yedik

Afaq

Wednesday 17th of July 2019

Ruyada Sevgilimle kucaklasdigimi gordum,Onu opuyordum, oda beni