Skip to Content

Rüyada Lavaş Görmek

Rüyada lavaş görmek, rüya sahibinin kendisini ve hayatını kolay bir şekilde idare edecek, hemen zengin olmak için yollar arayacak ve bunun için karlı yatırımlar yapmak isteyecek demektir. Rüya sahibi bu isteğini gerçekleştirecek ve hayatı boyunca geçim derdi yaşamadan mutlu, keyifli, para sıkıntısı olmayan bir ömür geçirecek demektir. Kısacası bu rüyadan sonra işleriniz çok iyi olacak, şansınız hep açık olacak ve asla parasız kalmayacaksınız.

Rüyada Lavaş Yediğini Görmek

Rüyada lavaş yediğini görmek, kısmetli bir kişi olduğunuzu ve Allah’ın sevdiği kulu olduğunuzu anlatır. Ayrıca zorluğa asla düşmediğinizi veya düşmeyeceğinizi, sıkıntılar içerisinde bir çıkış yolunu mutlaka her zaman bulabildiğinize ve son olarak da işsiz ve parasız kalmayacağınızı anlatır.

Rüyada Sıcak Bir Lavaş Ekmeği Görmek

Rüyada sıcak lavaş ekmeği görmek, yakın bir zamanda eğer sabırlı olursanız istediğiniz o lükse ve gösterişli hayata kavuşacağınızı anlatır. Bu rüyadan sonra eksiksiz, sıkıntısız, mutlu ve refah dolu bir hayat geçireceksiniz demektir.

Rüyada Pide Görmek

Bu rüya kişinin aşık olduğu o kıza ya da erkeğe ummadığı anda ulaşacağına hatta o kişiyle belki dünya evine girecek kadar mutluluğa erişeceklerine delalet eder. Hatta rüya sahibi bu evlilikten dolayı asla üzülmeyecek, sıkıntı yaşamayacak demektir. Rüyada pide yemek ise kazançlı iş girişimleri yapacağınıza, bunun sonucunda da yaşadığınız ekonomik imkansızlıklardan kurtulacağınıza ve rızkın artacağına delalet eder.