Rüyada Mısır Unu Görmek

Helal yollardan, çok miktarda paranın ele geçeceğine delalettir. Rüyada mısır unu görmek rüya sahibinin beklemediği bir yerden aniden, miras gibi bir durum vesilesiyle kısa sürede ciddi meblağlara sahip olacağını rivayet eder.

Rüyada Mısır Unuyla Yemek Pişirmek

Rüyada mısır unu görmek ile aynı biçimde tabir edilir. Ayrıca altın gibi yatırımlar sayesinde ciddi bir birikim yapılacağına işarettir.

Rüyada Mısır Görmek

Rüya sahibinin bekar bir kadın olmasıyla rüyada mısır görmek hayırlı ve arzulanan bir evliliğe işaret eder. Genel anlamda bolluğun, bereketin ve helal kazancın habercisi olan bu rüya, iş anlamında çalışkan bir kimsenin görmesiyle, mesleki zaferlere delalet olur.

Rüyada Mısır Patlatmak

Uzun zamandır gerçek bir eğlence içinde olmayan rüya sahibinin mutlu ve keyifli insanların olduğu bir topluluğa karışarak kendini daha iyi hissedeceğine delalettir. Rüya sahibinin kendini yatkın bulduğu konular üzerinden para kazanabileceği bir işe başlayacağı rivayet edilir. Problemlerin bir süreliğine de olsa son bulacağı ve rüya sahibinin bu süreçte kendisine gereken motivasyonu elde edeceği tabir edilir.

Rüyada Mısır Haşlamak

Rüya sahibinin üstünü örttüğü hayallerinin gerçekleşmek üzere adım adım su yüzüne çıkacağı rivayet edilir. Bu rüya, rüya sahibinin kendini gün be gün daha güzel hissedeceği bir dönemin habercisidir. Biraz daha tuttuğunu kopartan, dişli bir kişi olmaya başlayarak meslek hayatında ön plana çıkacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın