Skip to Content

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Maddi refahı müjdeler. Rüyada mor çiçek görmek rüya sahibinin süregelen maddi sıkıntılarına çözümler getiren kazançlara delalettir. Hiç beklenmedik bir anda, beklenmeyen bir yerden yüksek meblağlarda elde edilecek geliri tabir eder. Mesleğini icra ederken, başarılı işler çıkartacağı ve özgüven sahibi olacağı işaret edilir.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüya sahibinin bekar olması halinde rüyada mor menekşe görmek, güzel ve hayırlı bir ilişkiye delalettir. Evli birinin bu rüyayı görmesi, hanesine gelecek olan güzel haberlerin ve mutluluğun müjdeleyicidir.

Rüyada Çiçek Görmek

Çiçek kuru bir çiçek değilse eğer bu rüya hayırla tabir edilir. Evli kimseler için güzel ahlaklı çocuklara, evli olmayanlar için neşe dolu bir aileye sahip biriyle izdivaca delalettir. Görülen çiçek kuruysa, rüya sahibinin bu dönemde sağlığına dikkat etmesi iyi olacaktır. Çünkü bu rüya sağlık problemlerinin habercisi olabilir.

Rüyada Yeşil Çiçek Görmek

Uzun zamandır kendisini duygusal anlamda yorgun hisseden rüya sahibinin bu süreç içerisinde nihayet dertlerinden kurtulacağı rivayet edilir. İlgi duyduğu konular hakkında yapacağı araştırmalar, yaratıcılığını konuşturacağı uğraşlar edineceği ve dolayısıyla ev içerisinde kendini iyi hissedeceği, ailesiyle kaliteli vakitler geçireceği tabir edilir.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Dileklerin kabulünü müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada saksıda çiçek gören kimsenin evliyse evine güzel, huzurlu günlerin geleceği, evli değilse eğer hayırlı bir evlilik yapacağı rivayet edilir. Rüya sahibi evli ise ve saksı çiçeği susuz kalmış ölmek üzere olan bir çiçekse, tartışmalı bir sürece delalettir.