Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içmek kişinin bilge bir kişi olmak için elinden geleni yaptığına, kişinin eğitim almamış ise bile kendini geliştirmek için birçok şey yapacağına, kitaplar okuyacağına ve kendini geliştirmek için uğraşacağına tabir edilir. Kişinin ahlakının güzel olduğuna, hem bu dünya hem de ahret hayatı için çabaladığına, insanlara faydalı olmak için emek harcadığına ve iyi işler yapacağına tabir edilir.

Rüyada Vişne Suyu İçmek

Rüyada vişne suyu içmek rüyayı gören kişinin kötü duygularından, zaaflarından ve olumsuz isteklerinden arınacağına ve kurtulacağına, nefsini terbiye edeceğine, ahlakını güzelleştireceğine, kişiliğini düzelteceğine, kalbinin temiz kafasının rahat olacağına tabir edilir.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek kişinin iyi niyetli, saf ruhlu biri olduğuna, sık sık hayır işi yaptığına, haramdan uzak durduğuna ve helal kazanç için çabaladığına, yardıma ihtiyacı olanın yardımına koştuğuna ve elinden tuttuğuna tabir edilir. Ayrıca bu rüya kişinin Allah’ın sevdiği bir kul olma yolunda uğraş verdiğine, çaba sarf ettiğine de delalet eder.

Rüyada Kayısı Suyu İçmek

Rüyada kayısı suyu içmek rüya sahibinin içinin rahat, gönlünün hoş olacağı zamanlar geçireceğine, kişinin geçim derdi çekmeyeceğine, borçlarını kapatacağına, refah içinde yaşayacağı günlerin yakın olduğuna, sağlıklı, uzun ve bereketli bir ömür geçireceğine, huzurlu olmaya ve uzun, neşe içinde bir yaşama sahip olacağına, dert, keder yüzü görmeyeceğine tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın