Rüyada Mısır Yemek

Rüyada mısır yemek iyiye ve hayra yorulur. Rüya sahibinin çok şanslı biri olduğuna, her konuda bire üç aldığına, karlı işler yaptığına, bolluk ve bereketin her daim hayatında olacağına, aklını kullanarak güzel adımlar atacağına, herkesi kıskandıracak paralar kazanacağına, zengin ve varlıklı biri haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Haşlanmış Mısır Yemek

Rüyada haşlanmış mısır yemek kişinin bu günlerde çok düşünmesine sebep olacak, tadını kaçıracak bir sorunun baş göstereceğine, neşesinin kaçacağına ve canının sıkılacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya küçük bir hastalık yaşamaya, yorgun ve halsiz hissetmeye, dinlenerek bu durumu çözmeye de delalet eder.

Rüyada Közlenmiş Mısır Yemek

Rüyada közlenmiş mısır yemek kişinin karşısına çıkacak küçük bir problem yüzünden iş hayatına ve sosyal yaşamına bir süre ara vereceğine, basit bir hastalığa yakalanacağına ancak üstesinden kolayca geleceğine, kendisine zaman ayırması gerektiğine, dinlenmesi için çaba göstermesi, işinden ödün vermesinin iyi olacağına aksi halde iyileşme sürecini bir türlü tamamlayamayacağına delalet eder.

Rüyada Patlamış Mısır Yemek

Rüyada patlamış mısır yemek rüyayı gören kişinin bu günlerde hayatının zorlukları ile karşılaşacağına ve bu zorluklar karşısında aslında hayatın hiç de kolay olmadığını fark edeceğine, her daim mutlu olamayacağını anlayacağına, yaşamın sillesini yiyeceğine ve artık yeni şartlara göre yaşayacağına, çok çabalayacağına ve sonunda rahata erişeceğine de tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın