Rüyada Lila Rengi Görmek

Rüyada lila görmek kişinin bu günlerde bayatında büyük değişiklikler yapacağına, maneviyatı güçlendirme kararı alacağına, şehir bayatından gün geçtikçe sıkılacağına ve doğal yaşamı düşleyeceğine, daha sessiz ve sakin ortamları tercih edeceğine, kafa dinleyeceğine, içindeki huzuru keşfedeceğine tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya kişinin geçmişten gelen birçok probleminin sonuca ulaşacağına delalet eder. Kişinin iş hayatında olumlu yönde gelişmeler olacağını işaret eden rüya, kişinin rahatsız olduğu tüm konuların sonuca ulaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, rahat edeceği zamanın geldiğine, maddi anlamda yükselişe geçeceğine ve borçlarını kapatacağına, huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Lila Rengi Gömlek Giymek

Rüyada lila rengi gömlek giymek kişinin hayallerini gerçekleştirmesi içim bazı adımlar atacağına, hedeflerini adım adım gerçekleştireceğine, iş konusunda hızlı bir yükseliş yaşamaya ve rüya sahibinin başarısını ortaya koyarak mertebesini yükselteceğine, makam ve mevki sahibi olacağına sonunda iyi bir noktaya geleceğine delalet eder. Kişinin herkesin saygı duyduğu ve sevdiği, çevresindeki herkese söz geçiren bir yönetici olacağına tabir edilir.

Rüyada Lila Rengi Elbise Görmek

Rüyada lila rengi elbise görmek kişinin bu günlerde kısmetlerinin artacağına, bekar bayanlar için bu rüya kişinin gerçekten seveceği, kendisine çok değer verecek biri ile hayatını birleştireceğine, güzel bir hayatı olacağına ve hayallerindeki mutlu yuvayı kuracağına, haneden eksik olmayacak sevince ve neşeye delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Rana

Korsan gemisi gördüm. Geminin iki tarafına açılan kapılardan baktığımda sanki deniz altında yetişen bitkiler vardı. Bunlar beyaz ve eflatun renkliydiler. Çok net olarak görüyorum ve harikaydılar. Gemi kaptanı iri yarı ve korkunç bir adamdı. İyi kalpli bir insandı.

Öznur

Lila renginde otlar güzel parlaktı. Gözümü üzerinden alamadım ve yedim. Çok hoş kokuluydu ancak yoğunluğundan fazla yiyemedim. Çok huzurlu ve mutluydum. Yorumlar mısınız?