Rüyada Mesaj Atmak

Rüyada mesaj atmak, rüya sahibi için pek hayra alamet değildir. Kişinin hayatında bir takım karışıklıkların gerçekleşeceğini, belki işlerinin bozulacağını, belki çok üzülmesine sebep olacak bir olay yaşayacağını anlatır. Rüya sahibi attığı adımlarda hayır bulamayacak, hedeflerini gerçekleştiremeyen ve hem kendisine hem etrafındakileri üzüp yoracak anlamına gelir. Kısacası bu rüyayı kişinin kötü günler yaşayacağına alamet olarak görebilirsiniz.

Rüyada Mesaj Yazmak

Rüyada mesaj yazmak, gene mesaj atmakla aynı anlamlara içermektedir. Kişinin hayatında bir takım musibetlerin hakim olacağını anlatır. Rüya sahibinin hevesle çıktığı yolda olayların istediği gibi gitmediğini görecek ve başarısız olacak anlamına gelir. Yani kişiyi kötü günler bekliyor anlamına gelir.

Rüyada Telefon Etmek

Rüyada telefon etmek, kişinin hayırlı işler içine gireceğini anlatır. Onu rahatlatacak ferahlatacak, tereddütlerini sona erdirecek ve içindeki tüm şüpheleri yok edecek bir haber alacağına, olan delalettir  Kısacası rüya sahibinin yüzü gülecek ve mutlu olacak demektir.

 Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefon ile konuşmak, rüyayı gören kişinin çok yakın bir zaman içerisinde sevinç, mutluluk yaşayacağını anlatan bir rüyadır. Ayrıca bu rüyayı rüya sahibine bir müjde geleceğini veya bir anda tüm dert ve sıkıntılarını sona erdirecek bir olay yaşayacağına görebilirsiniz. Kişi uzun zamandır hayatında hakim olan kederi tamamen silecek yerini mutluluk ile dolduracak demektir. Rüyada telefonla konuşmak  yine olumlu anlamlar içerir. Kişinin bir sevinç yaşayacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın