Rüyada Merdivenden Düşmek

Rüyada merdivenden düşmek, rüyayı gören kişi için hayırlı anlamlar içermez. Özellikle rüya sahibinin iş hayatında olan tatsız olayları delalet eder. İş hayatında yaşadığı problemler nedeniyle sosyal hayatını düzene sokamayacak demektir. İş çevresinde kendisini çekemeyen, sürekli önüne taş koyan, kötü niyetli insanlar vardır. Bu insanların oyununa geliyor demektir. Dolayısıyla rüya sahibinin de iş yerinde bozulmalar olacak, bu aksilikler aile hayatına da yansıyacak, evde tartışmalar baş gösterecek ve huzursuzluk çıkacak demektir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibi işinde başarı kazanmak için ne kadar uğraşsa da bir türlü başarı sağlayamayacağına delalettir.

Rüyada Merdiven Boşluğuna Düşmek

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek, kişinin aklını belli bir konuya veremediğini anlatır. Özellikle rüya sahibinin ailesinde yaşamış olduğu sıkıntılar ve huzursuzluklar sebebiyle işinde konsantrasyon sağlayamadığı anlatır. Kişi aklı başka yerde olduğu için hatalar yapacak ve işini düzgün bir şekilde yerine getiremeyecek demektir. Bu durum rüya sahibinin  patronuyla arasında sorun yaratacak anlamına gelir.

Rüyada Merdivenden Düşen Birini Görmek

Rüyada merdivenden düşen birini görmek, olumlu anlamlar içermez. Genel olarak  rüyayı gören kişinin çok yakınlarından bir kişinin başına bir belanın geleceğini  dolayısıyla zor zamanlar yaşayacağını anlatır. Bu olay rüya sahibini de dolaylı da olsa olumsuz anlamda etkileyecektir. Bu nedenle kişi, zor zamanlar içine giren bu tanıdığına yardım eli uzatacak, onu bu çıkmazdan çıkaracak anlamına gelir. Böylece  tanıdığı kişi rahata erecek demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın