Rüyada Mavi Koltuk Görmek

Rüyada mavi koltuk görmek, rüyayı gören kişinin işindeki konumundan memnun olduğunu ama önüne yükselmesi için fırsatlar geçtiğini anlatır. Mavi koltuk rüyayı gören kişinin parasal anlamda iyi şeyler yaşayacağını ama bunu asla kötü şekilde kullanmayacağını anlatır.

Yani kişi hem madden hem ruhen zengin bir insandır demektir. Rüya sahibinin aydınlanmaya meraklı bir insandır. Ayrıca dini anlamda yüksek kişilerden bilgi almaya yönelir demektir. Genel olarak Kur’an’ın emrettiği şekilde hareket eden bir insan olan rüya sahibinin ailesi de imanı yüksek insanlardır. Her daim kavgacı, kötü insanlardan uzak duracağını, sakin bir insan olacağını anlatan bir rüyadır.

Rüyada Mavi Koltukta Oturmak

Rüyayı gören kişinin soğuk bir insan ile evleneceğini  mantıklı bir evlilik yapacağını anlatır. Rüya sahibi ailesine bir konuda destek olacak, sorunu kendi başına çözmeye çalışacak demektir. Etrafında olan düşmanlarını görecek ve onlara karşı tedbir alacak diye yorulur.

Rüya Eski Mavi Koltuk Görmek

Rüyada eski mavi koltuk görmek, kişinin ulaşamayacağı  boş hayalleri unutacağını  ve bunun kendisi için  iyi olacağını anlatır. Eskiden kavga ettiği, tartıştığı bir insan ile barışacak diye de yorulan bu rüya daha sonra bu insanla tekrar sorunlar yaşayacağını  anlatır. Çocukları olan rüya sahibi onların eğitim sorunları ve söyledikleri bazı yalanlar yüzünden  sıkıntı yaşayacak demektir. Fakat bunları bir şekilde çare bulacak, her şeyi kontrol altına alacak diye yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!