Rüyada Kırmızı Şarap İçmek

Rüyada kırmızı şarap içmek, kişinin aşk hayatı ile ilgili konulara yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında olan değişkenlikre de yorulur. Kimisi günah işlemeye kimisi yapılacak olan hatalara yorar. Ayrıca böyle bir rüya gören kişi dinle ilgili konularda kendisine çekidüzen vermelidir. İman duygularında eksiklik yaşayabilir. Asla dünyevi zevklere düşmemeli, zevke sefaya aldanıp ahireti unutmamalı diye uyarı olarak da algılanabilir. Yine bu rüya dedikoduya kötü sözlere ve buna bağlı olarak kişinin yaşayacağı zor duruma da delalet eder.

Rüyada Beyaz Şarap Görmek

Rüyada beyaz şarap görmek, kişinin uzun süre devam eden sıkıntılı günlerinden sonra ferahlayacağına, maddi olarak rahatlayacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine ve mesleğinde başarıya yorulur. Ayrıca kişi eskiden beri istediği her şeye kavuşacak demektir. Sizin için hayırsız görünen olaylar aslında hayırlı olabilir anlamına gelir.

Rüyada Şarap Yapmak

Rüyada şarap yapmak helal olmayan yollardan kazanç elde edecek demektir.  Şarap yapmak farklı anlamları içermektedir. Bazı rüya alimleri şarap yapmayı bir günaha aracı olacağınıza yorarken, bazı alimler ise  işleyeceğiniz bir günah sonrasında aynı günahı başkalarına da işleteceğinize delalet ettiğini söyler.

Eğer rüyada arpadan şarap yaptığını gördüyseniz bir günahtan sonra çok büyük bir sevap işleyeceksiniz demektir. Ayrıca bu rüyayı, kazancınızı cazip olmayan yollardan kazanacağınıza da delalet eder. Dolayısıyla kişinin geçim sıkıntısını yaşayacağını anlatmaktadır. Eğer şarapla ilgili bir rüya görüyorsanız veya bir şarap içtiğinizi görüyorsanız nefsinize hakim olmakta güçlük çekiyorsunuz demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın