Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek, Rüyayı gören kişinin mezarlık görmesi farklı anlamlarda yorumlanabilir eğer kişiye mezar kazdığını gördüyse içine bir sıkıntı düşecek veya kişi birisi için kendi düşecek demektir.  Eğer kişi karanlıkta mezar kazdığını gördüyse ve yanında bir kişi daha varsa beraber başka bir kişiye zarar vermeye çalışacak diye de yorulmaktadır eğer mezar kazma işini kişi gündüz yaptığını gördüyse bir yakını hayata gözlerini yumacak demektir.

Rüyada aile mezarlığı görmek

Rüyada aile mezarlığı görmek rüya sahibi için oldukça hayırlı anlamlar içermektedir kişinin aile bireylerinin ziyaret ettiğini görmesi uzun sağlıklı bir ömür yaşayacağını anlatmaktadır Ayrıca Kişi sürekli kendi mezarını açtığını gördüyse hedeflerine ulaşacak emeğinin karşılığını en yakın zamanda alacak demektir.

Rüyada mezarlıkta dolaşmak

rüyada mezarlıkta dolaşmak, rüya sahibinin hem olumlu hem olumsuz şeyler yaşayacağına yorula bilen bir Rüyadır Eğer korkarak dolaşıyorsa birisinden azar yiyecek  anlamına gelir  korkmadan mezarlıkta dolaştığını gördüyse  büyüklerinden öğüt alacak ve işlerini bu nasihatlere göre düzenleyecek anlamına gelir.

Mezarlıkla ilgili bir başka bir yorum ise kişinin bundan sonra günah işlemeyeceği ne yaptıklarından dolayı tövbe edeceğine   delalet eder kişi bir ölüyü ağlarken gördüyse kendisi için müjdeli hayırlı bir haber alacak anlamındadır ölüye bir şey verdiğini görmek ise işlerinde bereketini artacağına kazancının yükseleceğine delalettir. Kendi evinde bir ölü gören kişinin bundan sonraki hayatında dileklerininve  yerine geleceği isteklerine kavuşacağını anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın