Rüyada Mesaj Almak

Rüyada mesaj almak; beklenilen bir haber olarak değerlendirilir. Rüyada görüldüğü şekli ile tam olarak ne anlama geldiğinin bütünsel bir şekilde yorumlanabilmesi detaylar aracılığı ile netleşir. Mesajın elektronik bir ortamda mı yoksa güvercin ağzında mı olduğuna göre değişebilen sonuçlar doğabilir.
Rüyada mesaj almak; beklenilen bir gelişme, bir olay, bir kısmet veya iş hakkında ipuçları verir. Rüyada mesaj doğrudan kişi eline geçiyor ise özel bir durumu işaret eder iken başkaları aracılığı ile getirilen mesaj ise aileyi, yakınları veya sevilen kişiyi de ilgilendirebilecek haberlere yorumlanır.

Rüyada Kâğıtla Mesaj Almak

Rüyasında kâğıda yazılı bir mesaj aldığını gören kişi; bir değerlendirme sonucunu bekliyor ise cevabı gelecektir. Mesajın yazılı olduğu görülen kâğıt beyaz, mavi, yeşil renklerde ise hayırlı haber, sarı, turuncu, kırmızı ise olumsuz haber ve diğer renkler de belirsizlik ifade eder.

Rüyada Elektronik Mesaj Almak

Elektronik mesajlar çağdaş bir uygulama sayıldığı için daha çok teknoloji aracılığı ile yapılacak işlere yorulur. Bu rüya aynı zamanda çok hızlı ilerleyecek işlere de ibaredir.

Rüyada Gizli Mesaj Almak

Rüya gören kişinin hayal dünyasının genişliğine yorulan rüya aynı zamanda gizli kapaklı işler çeviren yakın ilişkilere de uyarı olabilir. Bazı durumlarda da saklanması gereken bir sırrın başkaları ile paylaşılmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Boş Mesaj Almak

Rüya gören kişinin beklediği sonucu alamayacağına, aşk ilişkilerinde karşılık bulamayacağı bir kalp kırıklığına, iş hayatında da olumsuz bir girişime veya boşa harcanacak zamana tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın