Rüyada Meme Ucu Görmek

Rüyada meme ucu görmek mal varlığının kat be kat artmasına ve zor günler geçiren kişinin artık rahata ereceği yönünde yorumlanır.

Rüyada meme ucu görmek aynı zamanda çok hayırlıdır. Meme ucu gören kimse hayatında hep güzel ahlakı örnek edinir ve edebinden şaşmaz.

Rüyada Erkeğin Meme Ucunu Görmek:

Rüyada bir erkeğin emme ucunu görmek görmek, kandırılmaya ve aklının çeldirilecek olmasına işaret eder. Erkeğin meme ucu aynı zamanda yaşadığı yerde büyük sıkıntıların olacağına ve yakın zamanda bu sıkıntılardan dolayı taşınmaya da işaret edebilir.

Rüyada eğer yaşlı bir erkeğin meme ucu görüldüyse, sevgi, merhamet ve şefkate işaret eder.  Rüya sahibinin yardıma en ihtiyacı olduğu bir anda, hiçbir yardımını esirgemeyecek, güçlü ve merhametli yaşlı bir erkek komşudan yardım alacağı anlamına gelir.

Rüyada Annenin Meme Ucunu Görmek:

Rüyada annenin meme ucunu görmek yakın bir zamanda yakın bir arkadaşa, büyük ve önemli bir söz verileceği anlamına gelir. Kişi bu sözü tutmakta zorluk çekecektir ama yine de üstesinden gelecektir.

Rüyada eğer anneannenin meme ucu görüldüyse, rüya gören kişinin yakın zamanda yol gösterici ve zihin aydınlatıcı ruhsal bir öğretiden geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibi eğer bu öğretileri ciddiye alırsa hayatında büyük yol kat edecektir.

Rüyada Kedi Meme Ucu Görmek:

Rüyada bir kedinin meme ucunu görmek yakın bir zamanda bir kadın tarafından kandırılacağına delalet eder.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın