Rüyada Meme Emmek

Rüyada meme emmek, rüya gören kişinin kısa zamanda istediklerini elde edeceğine, yarım kalmış işlerini tamamlayacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına ve bunları değerlendirebileceği büyük ihalelere girebileceğine delalet eder. Rüyada meme emmek bolluk, bereket ve helal kazançtır.

Rüyada meme emmek aynı zamanda dünyevi zevklerle çok oyalanmaya ve dünya malını çok dert etmeye işaret eder.

Rüyada Ünlü Birinin Memesini Emmek:

Rüya gören kişi eğer kendini kalabalıkların içinde görüyor ve rahat ve tasasız bir şekilde rüyasındaki ünlü kişinin memelerini emiyorsa, yakın zamanda ciddi bir ilişkiye başlayabileceğinize ve hayatınızın kısmetinin çok yakın zamanda sizi bulacağına işaret eder.

Rüya gören kişi ünlü kişinin mutlu olduğunu da görüyorsa, gönül ilişkilerinde daha rahat davranması gerektiğine, kişinin sevildiğini bilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Annenin Memelerini Emmek:

Rüya gören kişi kendini annesinin memesini emerken görüyorsa, yakın zamanda aile fertlerinden haksız yere kazanç sağladığı için azar işiteceği anlamına gelmektedir. Kişi eğer işleri yoluna koymaz ve ailesini umursamamaya devam ederse işlerin daha karmaşık bir hal alacağı sonucu da ortaya çıkabilir.Rüyada kendi arabasında annesinin memesini emdiğini gören kimse, yakın zamanda yenibir mal sahibi olacaktır ya da büyük bir miras ona kalacaktır.

Rüyada Yaşlı Bir KadınınMemelerini Emmek:

Rüyada yaşlı bir kadının memelerini emdiğini gören kişi, çok parlak bir döneme adım atmak üzeredir ve karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesi gerekecektir.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Abdullah

Babam, annemin memesini emiyordu.