Rüyada Mavi Su Görmek

Rüyada mavi su görmek kişinin hayatında alacağı büyük kararlara, yeni başlangıçlara, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kafasındaki projeleri hayata geçireceğine, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacağına delalet eder. Kişinin realist kararlar alması gerektiğine, hayal dünyasından çıkmamasının kendisini büyük maddi kayıplara uğratacağına işaret eder. Rüyada görülen mavi su ayrıca kişinin hayatı boyunca hayal ettiği şeylere kavuşacağına, mutlu ve huzurlu bir ilişkiye de tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya duygusal ilişkilerinde fazla kıskanç olduğuna işaret eder.

Rüyada Mavi Su Kaynağı Görmek

Rüyada mavi su kaynağı görmek kişinin yakın zamanda çekici bir kadın ya da erkekle tanışacağına, aldatmaya, içinde bulunan duruma fazla duygusal bakmaya delalet eder. Rüya sahibinin bu günlerde hayatındaki her duruma duygusal bir bakış açısı ile yaklaştığına bu nedenle bazı konularda sıkıntılar yaşayacağına ancak sonrasında her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Kişinin gelecek kaygıları olduğuna ve bu durumun kendisini büyük bir strese soktuğuna ancak güzel günlerin yakın olduğuna da delalet eder.

Rüyada Musluktan Mavi Su Aktığını Görmek

Rüyada musluktan mavi su aktığını görmek kişinin bir seyahate çıkacağına, yolculukta bir kişi ile tanışacağına, bu kişiyle duygusal bir bağ kurulacağına işaret eder. Rüya sahibinin çapkın bir kişiliğe sahip olduğu durumlar yaşacağı yeni maceralar olacağına, eğlenceye ve lükse çok para harcayan kişinin maddi açıdan sıkıntılı olacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Bazen de bu rüya bilgili ve saygın birinden alınacak nasihate işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın