Rüyada Mavi Işık Görmek

Rüyada mavi ışık görmek huzura işaret eder. Rüya sahibinin hayatında problem olan ve sıkıntılı her durumun sona ereceğine, kişinin erkek bir çocuğu olacağına, hayırlara ve güzelliklere delalet eder. Bekar kimseler için bu rüya yeni bir ilişkiye, hayırlı bir kısmete, hayallerindeki kişiyle artık tanışma vaktinin geldiğine, kişinin bir yolculuğa çıkacağına ve seyahati sırasında tanıştığı bir kimse ile evliliğe kadar gideceğine işaret eder. Bu rüya ayrıca kişinin çalışma hayatının da şansın kendisinden yana olacağına ve maddi kaynaklarını artıracağına delalet eder.

Rüyada Mavi Işığa Doğru Yürümek

Rüyada mavi ışığa doğru yürümek kişinin iman gücünü artırmak için sürekli ibadet edeceğine, günahlarından arınmak için tövbe edeceğine doğru yolu bulacağına ve kişinin iç huzuruna kavuşacağına işaret eder. Bu günlerde kişinin hayatındaki en doğru kararları alacağına ve olumlu şekilde değişikler yapacağına delalet eder.

Rüyada Yanıp Sönen Mavi Işık Görmek

Rüyada yanıp sönen mavi ışık görmek kişiyi uyarıcı nitelik taşıyan bir rüyadır. Bekar bir kimsenin bu rüyadan sonra yaşayacağı ilişkilerde dikkatli olması gerektiğine, bu günlerde evlilik gibi alınacak büyük kararların tekrar tekrar düşünülmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin ani karar almamsı gerektiğine, iyice düşünüp taşınmasının getirilerinin fazla olacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin yaşayacağı hayal kırıklıklarına, güveninin sarsılacağına, yakın olduğu kimselerin söylediği yalanlara ve kendilerini üste çıkarmak için elinden geleni yapacaklarına işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!