Rüyada Mektup Okumak

Rüyada mektup okumak mektubun içerisindekilere göre farklı bir tabirle yorumlanır. Kişinin mektubun içeriğinin hoş ve güzel olduğunu düşünmesi hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, her şeyin yolunda gideceğine, sevinç ve mutluluk getirecek haberler almaya,  kariyerinde hızlı adımlar atarak terfi almaya işaret eder. Rüya sahibinin olumsuz bir mektubu okuduğunu görmesi ise kişiyi hüzne boğacak bir takım zorlukların karşısına çıkacağına, bu günlerde büyük sıkıntılar yaşacağına, stres ve endişe dolu günlerin onu beklediğine, tüm bunların üstesinden gelmek için büyük çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada mektup görmek genellikle haber lamaya yorulur. Rüyada bir postacıdan mektup almak rüya sahibinin hayırlı bir kişiden güzel bir haber alacağına, bazen de bir kısmete yorumlanır. Rüyada sarı bir mektup görmek hastalığa, kırmızı mektup yakında tanışılacak biri ile büyük bir aşka, siyah mektup bu aralar hayatınızda bir takım sıkıntıların baş göstereceğine, mor mektup ağlamaya, üzülmeye, yeşil mektup kişinin maneviyatını artırmaya çalışacağına, dini güzelliğe işaret eder.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak kişinin iş arkadaşlarının kıskanacağı bir mevkiye gelmesine işaret eder. Bu rüya saygınlığa, takdir görmeye, bereket ve bolluğa delalet eder. Rüyada mühürlü bir mektup almak kişinin çevresindeki birinden büyük bir sırra sahip olacağına, renkli bir mektup almak ise kişinin duygusal ilişkilerinin yolunda gideceğine ve çok muştu olacağına işaret eder. Rüyada bir kadından mektup almak ise güzel bir habere, bir erkekten mektup almak ise çalışma hayatındaki yükselişe, başarılara delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!