Rüyada Mavi Pardösü Giymek

İnsanoğlu, varoluşundan bu yana rüya görür ve bunu anlamlandırmaya çalışır. Özellikle felsefe ve psikoloji alanlarının ilgi konusu olan rüyaların her birinin kendine has yorumu ve anlamı vardır. Rüyaların anlamları bölgeden bölgeye değişir, inanışlar ve geleneksel yaşam bu yorumları yönlendirir. Rüyaların insanın bilinçaltının yansıması olduğunu unutmamak gerekir. Kişinin gün içinde bilinçaltına attığı her şey uykusunda değişik şekillerde karşısına çıkabilir. 

Mavi renk her zaman murattır. Rüyasında mavi pardösü giydiğini gören kişinin uzun süredir beklediği bir dileği gerçekleşecek demektir. Mavi pardösü, uzun süredir beklenen, istenen bir terfi, iyi bir sağlık haberi ya da paranın habercisidir. Mavi pardösü giyen kişiyi huzurlu ve güvenli günler beklemektedir. Bu günlere ulaşmak için kişi duygusal anlamda iç dünyasına dönmeli, inancını kuvvetlendirmeli ve sıkıntılarını aşmak için uğraşmalıdır.

Rüyada Pardösü Giymek

 • Bu rüyanın genel olarak rüya sahibinin yeni bir işe gireceği ve yüksek miktarda kazanç elde edeceği şeklinde yorumları mevcuttur. Ayrıca yeni bir teklif müjdesi olarak da nitelendirilen bu rüyanın, rüya sahibinin giydiği pardösünün kimin olduğuna göre farklı yorumları vardır. Rüya sahibi başkasının pardösüsünü giyiyorsa bir ortaklık söz konusudur, kendi pardösüsünü giyen rüya sahibi için tek başına kazanacağı paradan bahsedilebilir. 
 • Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin dikkatli olması gerektiği yönünde bir uyarı niteliği taşıyor da olabilir. Kişi, çevresindeki insanlara, yakın arkadaşı olarak gördüğü kişilere karşı temkinli davranmalı, attığı adımlarda ince eleyip sık dokumalıdır. 

Rüyada Kahverengi Pardösü Giymek

 • Depresif bir ruh halini çağrıştıran bu rüya, aklın karmaşasında yer alan kirli düşünceleri anlatır. Rüyasında kahverengi pardösü giyen kişinin hayatı hakkında alması gereken kararlar ile ilgili düşünmesi gerektiğini söyler. Kişi hayatına odaklanmalı, durum değerlendirmelerini objektif bir bakış açısıyla yapmalı, belki de bir dostuna ya da büyüğüne danışmalıdır. Alelacele verilmiş fevri kararların depresyonu getirmesi muhtemeldir. 

Rüyada Yeşil Pardösü Giymek

 • Rüyada yeşil pardösü giydiğini gören kişi, hayatındaki bazı kararları vermek için en uygun zamandadır. Kişi, kendisini hayatla topraklama yapmış gibi düşünülebilir. Ruhsal dünyasını zenginleştirmeli, psikolojik olarak kendisine telkinlerde bulunmalı, doğaya çıkmalı ve karar verirken huzurlu bir iç dünyaya sahip olduğundan emin olmalıdır. 

Rüyada Gri Pardösü Giymek

 • Rüyasında gri pardösü giydiğini gören kişinin gerçek hayatta bir dengeye ve bu dengeden kaynaklı ruhsal dinginliğe ihtiyacı vardır. Kişi, bu ruhsal dinginliğe ulaşacak ve sıkıntılı günleri geride bırakacaktır. Bunun için yapılması gereken tek şey, ruhsal açıdan yıpratıcı unsurlardan uzak durmaktır. 

Rüyada Siyah Pardösü Giymek

 • Rüyada siyah pardösü giydiğini gören kişi, bir değişimin başlangıcında demektir. Siyah, karanlığın içinde gizleri saklayabilir. Rüyada siyah pardösü giymek karanlıktaki gizlerin açığa çıkması demektir. Rüya sahibi i iş yerinde ya da aşk hayatında, değişim yaşayabilir. Bu değişime hazırlıklı olmak için gözünü açık tutmalıdır. 

Rüyada Ölünün Pardösü Giymesi

 • Rüyada ölünün pardösü giydiğini gören kişinin bir değişime ihtiyacı olduğu söylenir. Paltoyu giyen ölü, rüya sahibinin yakını ise kişi kendi yakınları ile konuşmalı ve hayatında gerçekleştireceği değişimi onlara muhakkak anlatmalıdır. Gizliden alınan kararları uygulamak aile içinde güvensizlik yaratır. 

Rüyada Pardösü Almak

 • Rüyasında pardösü alan kişi eğer bir işte çalışıyorsa terfi alacak demektir. Kendi işinin patronuysa bir girişimde bulunacak, iş birliği yaparak ya da tek başına giriştiği bu işten kazanç sağlayacaktır. Rüyada pardösü almak aile içinde sağlık ve söz birliği de demektir. Sonu hayırlı bitecek bir iş için yakın arkadaş ya da aileden bir söz alınacaktır. 

Rüyada Eski Pardösü Görmek

 • Rüyada eski pardösü görmek, yeni dostluklar kurulmasına karşılık gelir. Yeni kurulacak bu dostluklarla yapılan iş birlikleri iyi kazançlar getirecektir. 

Rüyada Yırtık Pardösü Görmek

 • Rüyasında yırtık pardösü gören kişi, bir aldatmaca yaşayacak demektir. Her şeyin yolunda gidip gitmediğini tekrar kontrol etmesi gereken bir zamandadır. Rüya sahibi eğer hayatında yıkıcı bir sürpriz yaşamak istemiyorsa rüyayı gördükten sonra uzun bir dönem boyunca olaylara akılcı çözümlerle yaklaşmalıdır.

Rüyada Pardösü Kaybetmek

 • Rüyada pardösü kaybettiğini gören kişi, kendisinden daha yüksek bir makam ya da kurumdan onore edici bir belge, plaket ya da hediye alacak demektir.
 • Bu rüya aynı zamanda devlet kapısında işi olan kişinin başarıya ulaşacağı, devletteki işinin çözüleceği anlamına gelir. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın