Rüyada Tekerlek Görmek

Rüyada tekerler görmek, maddi ve manevi konularda doğru adımlar atılarak sıkıntılı durumlardan kurtulmanın mümkün olacağı şeklinde yorumlanır. Kendi işini kurmak isteyen rüya sahibi için en doğru zaman dilimidir. Kişi sıkıntıya düştüğü anda güvendiği insanlar yardımına koşacaktır. Dikkat edilmesi gereken en önemli şey, doğru insanlarla yola çıkmış olmaktır. Sonucunda ise başarı kaçınılmazdır.

Rüya sahibinin aile hayatı için de benzer yorumlar yapılabilir. Doğru adımlar rüya sahibinin aile içindeki sorunların düzelmesini, küslüklerin bitmesini, kalıcı saadetin yakalanmasını sağlayacaktır. Söz konusu adımlar bazen küçük bir özür, bazen ise karşıdaki insana hak ettiği kıymeti göstermek olabilir. Kısaca rüyada tekerlek görmek rüya sahibi için bir dönüm noktasıdır. 

Rüyada Tekerlek Yuvarlamak

 • Rüyada tekerlek yuvarlamak, kişinin hayatını düzene sokmak için göstereceği çabayı temsil eder. Rüya sahibi sevdiği insanla evlenip mutlu bir hayat sürmek, bir iş yeri açıp başarılı olmak veya mevcut işinde yükselmek istiyor olabilir. Bu rüya kişiye, varmak istediği noktaya sabırla ilerlemesi ve her ne olursa olsun vazgeçmemesi konusunda tavsiye niteliğindedir.

Rüyada Tekerlek Patlatmak 

 • Rüyada tekerlek patlatmak, sevinçli bir haber anlamına gelir. Kişi, yapması gereken şeyleri zamanında yerine getirirse işle ilgili çok büyük bir başarı elde edecektir. Bu aynı zamanda büyük paralar kazanmak anlamına da gelir. Mutluluk ve sevinç dolu günler çok yakındır. Kişinin sorumluluklarından kaçmaması, planlı ve programlı bir şekilde ilerlemesi gerekir. 

Rüyada Traktör Tekerleği Görmek

 • Rüyada traktör tekerleği görmek, özellikle ticaretle uğraşan kişiler için önemli bir rüyadır. Rüyayı sahibinin yaşadığı sorunların üstesinden geleceğini ve kazancını artıracağını gösterir. Kişinin yapması gereken tek şey, işine konsantre olmak ve eksiklerini tamamlamaktır. Kişinin refahı artacak, mal mülk sahibi olacak ve büyük başarı elde edecektir.

Rüyada Tahta Tekerlek Görmek

 • Rüyada tahta tekerlek görmek; zenginliğe, başarıya, bolluk ve berekete yorulur. Rüya sahibi işlerini büyütecek ve büyük kazanç sahibi olacaktır. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacak olan kişi manevi olarak da yükselecektir. Fakat kişinin iyilik yaparken insan ayırmaması gerekir. 

Rüyada At Arabası Tekerleği Görmek 

 • Oldukça hayırlı bir rüyadır. İş hayatı ile ilgili atılan doğru adımların, daha rahat bir hayatın kapılarını aralayacağı şeklinde yorumlanır. Bu süre zarfında sürekli fikir değiştirmek, yapılabilecek en büyük yanlıştır. Kişinin iyi araştırıp, doğru karar verip, emin adımlarla ilerlemesi önerilir.

Rüyada Bisiklet Tekerleği Görmek 

 • Kişinin yaptığı yanlışlardan ders alması gerektiğini öğütleyen bir rüyadır. Yanlış işlerden ve insanlardan uzak durması gereken rüya sahibi hayır işlerine yöneldiği takdirde parmakla gösterilen bir insana dönüşecektir. 

Rüyada Bisiklet Tekerleği Satın Almak

 • Rüya sahibinin bir süredir beklettiği projelerle ilgili girişimlerde bulunup başarılı olacağının müjdecisidir. Bu durum, maddi olarak büyük bir kazanç getirecektir. Rüya sahibine bu süreçte cesur olması önerilir.

Rüyada Araba Lastiği Görmek

 • Bu rüya genel olarak güzel ve hayırlı bir yolculuğun habercisidir. Rüya sahibi ticaretle uğraşan biri ise işlerini büyütmek ve yeni şeyler öğrenmek için başka bir ülkeye seyahat edebilir.
 • Eğer bir öğrenci ise eğitimini yurt dışında sürdürebilir. 
 • Rüya sahibi bekar bir insan ise aşkı uğruna gurbete gidip evlenebilir. 

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması 

 • Rüyada araba lastiğinin patlaması kötü sürprizlerin habercisidir. Hayatın içinde yaşanacak terslikleri, engelleri ve gecikmeleri simgeler. İşlerin kötülemesi, maddi kayıplar, eşlerin küslüğü, dostlukların bozulması şeklinde tezahür edebilir. Rüya sahibinin her şeyi iyice araştırması ve durumu düzeltmek için hızlıca harekete geçmesi önerilir.

Rüyada Araba Lastiğini İnik Görmek

 • Bu rüya, iş ve aşk hayatında büyük bir yenilginin ve yalnızlığın habercisidir. Kişi kazandığı parayı borçlarını ödemek için harcamak durumundadır. Zaman içinde mutluluğunu ve umudunu kaybetmeye başlayacak olan rüya sahibi, iş ve aşk hayatını düzeltmek için fedakarlık yapmak zorundadır.

Rüyada Araba Lastiği Şişirmek 

 • Rüya sahibinin dualarının karşılığını alacağının habercisidir. Rüyada araba lastiği şişirmek, sorunların bir süre daha devam edeceğine, umulmadık bir anda ve şekilde son bulacağına yorulur. Kişinin işleri açılacak, hanesi bolluk ve bereketle dolacaktır.

Rüyada Araba Lastiği Değiştirmek 

 • Rüyada araba lastiği değiştirmek, kişinin hayatı ile ilgili büyük bir değişimin habercisidir. Yaşanan sıkıntılı ve acı dolu günlerin ardından eldeki imkanları en iyi şekilde kullanarak, yeni bir hayat kurmak mümkün olacaktır. İhtiyaç duyulan tek şey sabırdır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın