Rüyada Tercüman Görmek

Rüyada tercüman görmek; kişinin sevdiği ve güven duyduğu insanlarla beraber mücadele ederek bir sorunun üstesinden geleceğine, maddi sorunlarının biteceğine, hayatında huzura ve esenliğe kavuşacağına ve sağlıklı yaşayacağına işaret eder.

Bu rüya aynı zamanda riskli fakat başarılı bir yatırım yapılacağına, kişinin kendine olan güveninin artacağına, sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılmayacağına, aksine aileden ve dost çevresinden büyük destekler göreceğine, yeni bir hobi ve uğraşıya ilgi duyacağına, bir konuda kendini geliştireceğine, ufkunun açılacağına, bir konuda önemli bir araştırmada bulunacağına, bilgi edinmek için çaba harcayacağına yorulur.

Bu rüyayı gören kişi, yeni kalkıştığı veya kalkışmayı planladığı işte başarılı olacak, çevresinin desteğini görecek ve itibar kazanacaktır.

Rüyada Tercümanlık Yapmak

  • Rüyada tercümanlık yapmak; rüya sahibinin maddi sıkıntılarının biteceğine, beklentide olduğu bir konuda beklentisine kavuşacağına, sıkı dostluk ilişkileri olacağına, sevdiği insanlar ile paylaşımının artacağına, zahmet çekerek kazanç elde edeceğine, çevresince takdir göreceğine, kişinin itibar kazanacağına işaret eder.
  • Ayrıca bu rüya ailevi sıkıntılara ve tatsızlıklara, huzursuzluğa ve iç kararmasına yorulur. Bu rüyayı gören kişi; beklediği bir haber, yaptığı bir iş başvurusu, birisine sunduğu bir teklifin cevabı, bir davanın sonuçlanması gibi konularda bir beklenti içerisindeyse hayırlı ve güzel haberler alacaktır.
  • Bazı yorumculara göre bu rüyanın sahibi aile içi gerginlikler sebebiyle huzursuz günler geçirebilir. Aile içerisinde yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları, zıt fikirler, kuşak çatışması gibi nedenlerle can sıkıcı hadiseler yaşanabilir. Böyle bir durumda rüya sahibi kendini iyice ifade ettiğinden emin olmalı, yanlış anlaşılmalara mahal verecek davranışlardan kaçınmalı, aile içindeki farklı fikirlere karşı hoşgörülü davranmaya çalışmalı ve aile bireyleri ile çok iyi empati kurmalıdır. Unutulmamalıdır ki iyi bir iletişimin yolu hoşgörü ve empatiden geçer. Doğal olarak aile içinde zaman zaman gerginlikler yaşanabilir, fikir ayrılıkları oluşabilir. Rüya sahibi bu gibi durumlarda hoşgörüyü elden bırakmamalı ve olabildiğince kalp kırmaktan kaçınmalıdır.
  • Rüyada önemli bir kişiye tercümanlık yaptığını görmek, kişinin makam ve mevki kazanacağına, yeni bir işe başlayacağına veya bulunduğu işte terfi alacağına, araştırmaları ile takdir kazanacağına, çalışmalarının değer göreceğine, önemli yerlere geleceğine, makam sahibi kişiler ile dostluk kuracağına, refah ve huzura, maddi kazanca, emeklerinin karşılığını er ya da geç bulacağına, kimi konularda hırslı davranacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, işlerinin yolunda gideceğinden emin olmalıdır. Fakat kibre kapılmamalı, tevazuyu asla elden bırakmamalı, yakaladığı başarı ile zafer sarhoşluğuna kapılmamalıdır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın