Rüyada Mavi Gözlü Çocuk Görmek

Rüyada mavi gözlü çocuk görmek; kişinin beklentileri, hayalleri, yapmak istedikleri ile açıklanır. Rüyada görülen çocuk gelecek planlarını sembolize eder, rüyada görülen özellikle mavi gözlü çocuk parlak bir hayatın müjdesidir.
Rüyada mavi gözlü çocuk görmek; hırslı ve göz önünde olmayı seven, erk sahibi yetenekli kişiye yorumlanır. Rüya gören kişi kadın ise durumuna göre çocuk sahibi olacağına, iyi bir evlilik yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin erkek olması durumunda da yine evliliğe ve de bahtının, kısmetinin açık olacağına, işlerinde büyüyüp önemli mevkilerde bulunacağına, sözünün dinlenip itibar göreceğine hayrolur.

Rüyada Yeşil Gözlü Çocuk Görmek

Rüya gören kişinin dilediği her şeyin istediği gibi gerçeğe dönüşeceğine tabir edilen, hayırlı sonuçlar ile kısa zamanda doğrulanacak sevindirici rüyalar arasındadır. Rüyada yeşil gözlü çocuk ve ona sahip olduğunu görmek; kişinin geleceğinin başarılar ve onur verici zaferler ile geçeceğine, artan bir gelire sahipliğe, ağız tadının kaçmayacağına ve inançlı bir hayatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Gözlü Çocuk Görmek

Rüya gören kişinin saygın bir hayatı olacağına, resmi makamlarda bir görev alacağına, akademik anlamda kariyer sahipliğine parasal anlamda da kalıcı bir servete yorumlanır.

Rüyada Ela Gözlü Çocuk Görmek

Rüyasında ela gözlü sağlıklı bir çocuk görmek; evlenmemiş kimseler için kısmet olarak nitelendirilip iyiye yorulan hallerdir. Diğer kişiler için de hareket ve davranışlarında tutarlı olmaya, aklı başında isabetli kararlar vermeye, yeni bir kazanç girişimi için parlak ilişkiler kurmaya yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!