Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ruyalar/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Rüyada Leblebi Yemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Leblebi Yemek

Rüyada leblebi yemek; zor ödenecek borçlara, bereketi olmayan paraya, başka birinin borcunu üstlenmeye, sıkıntı çekmeye yorumlanır. Kişinin boş yere harcayacağı zamanına, faydası olmayan gereksiz laflara, gereği olmayan işlere de tabir edilir.
Rüyada leblebi yemek; bazı tabirciler tarafından eşler arası iyi geçime, sevgi ve aşka, derin bağlılığa işaret ettiğine yorulur. Kimi rüya yorumcularına göre de yersiz öpüşme, güzel birini öpmek şeklinde açıklanır. Hastalığı çağrıştıran sarı leblebi; karaciğer ve siroz gibi hastalıklara da yorulur.

Rüyada Sarı Leblebi Yemek

Rüya gören kişinin sağlığının bozulacağına, dermansız dertlere tutulacağına, iki yakayı bir araya getirememeye, acı çekip yitip gitmeye işarettir.

Rüyada Beyaz Leblebi Yemek

Çetin, sert işler ile meşguliyete, amaçsız ve gayesiz yaşamaya, geçimini sağlamak için oldukça fazla emek harcanacağına yine de sefasını süremeyeceği bir yaşantıya yorumlanır.

Rüyada Leblebi Tozu Görmek

Rüyada leblebi tozu gören rüya sahibinin ümitlerinin kırık, çabalarının boşa gittiği hayatındaki sıkıntılarının hafifleyeceğine, az bir miktarda olsa hayatında iyileşmeler olacağına işaret eder.

Rüyada Leblebi Kavurduğunu Görmek

Rüyada leblebi kavurduğunu görmek de hiç hayırlı değildir. İnsanın başına bela olabilecek işlere, uzun süreli ve ölümle sonuçlanacak hastalıklar çekmeye, hayatı boyunca para sorunları ile uğraşarak heder olacak zamana rivayet eder.

Rüyada Leblebi Satın Almak

Rüyada leblebi satın almak; birinin borcunu ödemek zorunda kalmak anlamına gelir. Rüya sahibinin kefil olduğu bir kişinin aldığı borcunu sorumsuzluğu, duyarsızlığı yüzünden ödeyememesi; borç yükünün kendisine kalmasına, mecburen ödemek zorunda bırakılacağına açıklanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

L

L harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste