Rüyada Kulaklık Görmek

Rüyada kulaklık görmek; duyulan sözler ile alakalı olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında gördüğü kulaklık; dış çevreden, yakınlardan, eşten dosttan işitilen iyi veya kötü sözlerin rüyadaki simgesi sayılır. Rüyada kulaklık görmek; bazen günlük, boş lakırdı ve akılda kalan sözsel imgelere bazen de insanın aklından çıkmayan sevinçli ve üzücü konuşmalara yorumlanır.
Rüyada kulaklık görmek; kişinin kulağına takılı ise olmuş olaylar ile bir başkasının kulağında ise o kişi ile alakalı laf ve söylentilere, bir mağaza vitrininde ise yabancı kimseler ile girilecek diyaloglara veya bazı akademik işler ile ilgili duyumlar almaya tabir edilir. Rüyada görülen kulaklığın diğer belirleyici özelliklerinin anlamlarına bakmanız daha doğru yorumlanmasını sağlar.

Rüyada Kulaklık Satın Almak

Rüya sahibinin kararsız kaldığı bir döneminde birilerine akıl danışacağı, göreceği yardım karşılığında işlerinde ve aile hayatında yeni kapılar açılacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Kulaklık Görmek

Rüyada görülen siyah kulaklık; resmi bir kurum veya kuruluş ile ilgili görüşmeler yapılacağına, bir iş veya öğrenim için bürokratik faaliyetler içerisinde olunacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada siyah kulaklık görmek; kötü haberler duymaya, üzülüp korkmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Kulaklık Görmek

İyi havadislere, korkulanın aksine rahatlatan gelişmelere, beklenen kötü bir sonucun kişinin lehine dönüşmesine, kişinin mutlu olmasını sağlayan her türlü güzel ve özlü söze rivayet eder. Rüyasında beyaz kulaklık taktığını gören kişinin aklıselim insanların nasihatlerine uyması gerektiğine uyarı sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

arzu

ruyamda eskı arkadaslarımla sınıfta oturuyorum ve muzık dınlıyoruz hepımız kulaklımı arkadasıma verdım ve bana tekrarb geldınde ucları yanmısdı

Furkan ata

Benim gördüğüm rüyada tanımadığım yanımda bir kız dağlık bir yer, yerde birden fazla taso görüp topluyorum iyi para yapar diye , daha sonra ağaçta asılı bir kulaklık görüyorum, diyorum ki bu kardeşimin ağaçta asılı kulaklığı burda ne geziyor diyorum alırken birazcık zorlanıyorum