Rüyada Kulaklık Görmek

Rüyada kulaklık görmek; duyulan sözler ile alakalı olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında gördüğü kulaklık; dış çevreden, yakınlardan, eşten dosttan işitilen iyi veya kötü sözlerin rüyadaki simgesi sayılır. Rüyada kulaklık görmek; bazen günlük, boş lakırdı ve akılda kalan sözsel imgelere bazen de insanın aklından çıkmayan sevinçli ve üzücü konuşmalara yorumlanır.
Rüyada kulaklık görmek; kişinin kulağına takılı ise olmuş olaylar ile bir başkasının kulağında ise o kişi ile alakalı laf ve söylentilere, bir mağaza vitrininde ise yabancı kimseler ile girilecek diyaloglara veya bazı akademik işler ile ilgili duyumlar almaya tabir edilir. Rüyada görülen kulaklığın diğer belirleyici özelliklerinin anlamlarına bakmanız daha doğru yorumlanmasını sağlar.

Rüyada Kulaklık Satın Almak

Rüya sahibinin kararsız kaldığı bir döneminde birilerine akıl danışacağı, göreceği yardım karşılığında işlerinde ve aile hayatında yeni kapılar açılacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Kulaklık Görmek

Rüyada görülen siyah kulaklık; resmi bir kurum veya kuruluş ile ilgili görüşmeler yapılacağına, bir iş veya öğrenim için bürokratik faaliyetler içerisinde olunacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada siyah kulaklık görmek; kötü haberler duymaya, üzülüp korkmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Kulaklık Görmek

İyi havadislere, korkulanın aksine rahatlatan gelişmelere, beklenen kötü bir sonucun kişinin lehine dönüşmesine, kişinin mutlu olmasını sağlayan her türlü güzel ve özlü söze rivayet eder. Rüyasında beyaz kulaklık taktığını gören kişinin aklıselim insanların nasihatlerine uyması gerektiğine uyarı sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın