Rüyada Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada köpek yavrusu görmek; duruma göre birçok şekilde yorumlansa da genel olarak mutlu ve sevinçli haberlere, hayattaki keyiflere işaret sayılır. Rüyada görülen yavru köpek emanet, miras, eğlence, arkadaş terimleri ile ifade edilir.
Rüyada köpek yavrusu görmek; kimi rüya yorumcularına göre boş vaktin çokluğuna, can sıkıntısına, tembelliğe yorulur. Eğlenceye, zevk ve sefaya kendini kaptırmış kimselere işaret ettiğine hükmedilir.

Rüyada Köpek Yavrusu Bulmak

Rüyada yavru köpek bulmak; şans ve kısmet sayılır. Bekâr bir kimsenin rüyasında tek başına yavru köpek bulduğunu görmesi ise evlenmek istediğine delalet eder.

Rüyada Köpek Yavrusu Almak

Rüyada bir köpek yavrusu satın almak; birilerinin aracılığı ile yeni ve iyi bir insanla tanışmaya, yeni bir sevgili veya eski sevgili ile tekrar görüşmeye de yorumlanır.

Rüyada Yavru Köpek Bakmak

Rüyada yavru bir köpek baktığını görmek; yalnızlığın paylaşılmasına, bekâr insanlar için mutlu evliliklere yorumlanır. Rüyada kısmet, şans, iyilik ve sadakat temsili olan yavru köpek bakmak, beslemek huzurlu bir eve de işaret eder. Köpek beslediğini görmek; bol rızık anlamına gelir.

Rüyada Yavru Köpek ile Oynadığını Görmek

Bir problem ile karşılaşacağınıza ve ziyana uğrayacağınıza delalet eden rüya sevimli bir çocuk sahibi olunacağını da müjdeler.

Rüyada Yavru Köpek Isırdığını Görmek

Düşmandan görülecek önemsiz bir zarara veya hastalanmaya tabir edilir. Rüyada köpeğin giysilerinizden bir parça yırttığını görmeniz; hakkınızda yapılacak dedikodu ya da iftiraya yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ersin Bayram

Rüyam da araba tarafından ezilerek ölen köpek yavruları gördüm bu rüya ne anlama geliyor

Kader

Rüyamda okulun mescitine namaz kılmak için gidiyorduk.arkadaşlarım mescitin kapısını açınca korkup geri çekildiler.birde baktım ki mescidin içinde küçük köpekler var.mescitte olan bir arkafaşımız bize seslendi gelin gelin bir şey yapmıyorlar.sadece oyun secdede dikkat edin dedi.bende vaktin kaçırmak istemiyordum.içeri girdim namaz kılıyordum ki uyandım