Rüyada Kız Kuzen Görmek

Rüyada kız kuzen görmek; akrabalık ilişkileri ile değerlendirilir, hem iyi hem kötü anlamlara da gelebilir. Kişi yakın akrabası olduğu kuzeni ile iyi iletişim kuruyor ise bu rüya onun ile arasındaki iyi gelişmelere yorulabilir, diğer taraftan anlaşamadığı, sevmediği bir kız kuzeni rüyasında gören kişi için de gelişmeler tatsız itilaflara dönüşebilir.
Rüyada kız kuzen görmek; iyi ilişkileri olan kişi için çok önemli manevi bir destek olarak yorumlanır. Rüyada görülen kız kuzen; her zaman yanında olan yardımını desteğini esirgemeyen, samimiyet ile her şeyi paylaşabileceği bir yakın dost olarak tanımlanır.

Rüyada Kız Kuzen ile Konuşmak

Rüyasında kız kuzeni ile konuştuğunu, dertleştiğini, fikrini danıştığını gören kişi yalnızlığını, dertlerini paylaşarak manevi huzur bulacak anlamına gelir.

Rüyada Kız Kuzen ile Tartışmak

Kişinin rüyasında tartıştığını gördüğü kız kuzeni ile çok iyi anlaştığına, birlikte sıkı bir dostluk kurduklarına işaret eder. Bazı yorumlara göre de bu rüya sırların, söylenmemesi gereken sözlerin yayılmasına, dedikoduya neden olacak bir olaya, art niyetli kişilerin ortaya çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Kız Kuzene Sarılmak

Rüyasında kız kuzenine sarılmak, kişinin zor günlerinin geride kalacağına, alacağı destek ile işlerini yoluna koyacağına, refah ortamının doğacağına işaret eder.

Rüyada Kız Kuzenin Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğü görülen kuzen şans ve maddi kısmet ile tabir edilir; kötü şansın kırılacağına, kişinin çok yaşayacağına, sağlıklı ve saadet yüklü günler geleceğine yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Esmanur alabas

Rüyada kiz kuzenimi sevdiği ile görmek

Burak özdemir

Rüyamda kız kuzenimle erkek kuzenimin öpüştüğünü gördüm. ve ne anlama geldiğini merak ettim.

Sıddık ŞİMŞEK

Kız kuzenimin tanıdığım bir erkekle kaçtığını gördüm. Anlam veremedim bu rüyaya

mihrinaz kaya

Ruyada sevdiğim kız kuzenimle konuştuğu öğrenmek

Meso

Ruyamda kuzenimle şeyimi elliyor anlamini rica edebilirmiyim

Ayşe

Ruyamda kiz kuzenimi kocamla opustugunu gormek

Cimbom

Rüyamda eskiden teyzemlerin evi olan evdeyim ama orası dayım ların eviymiş. Ordada şuan küs olduğum kuzenim ve annesi var Gece kalmaya gidiyoruz. Tam yatarken kapı çalıyor. Fazla samimi olmadığım başka bi kız kuzenim geliyor. İsmimi söyleyerek kapıyı açmamı söylüyor. Kapıyı açıp içeri alıyorum yatıyoruz . Sabah oluyor . Bu ev sahibi olan küs kuzenimle giyiniyoruz susleniyoruz. Tam o arada diğer gece gelen kuzenim geliyor bişey söyleyip bizi uzaklastiriyor. Bu ev sahibi olan kuzenim 1 haftaligina fabrikaya calismaya gidicekmis onu gondermek için diğer Kuzenler geliyor. Bana karşı herkes soğuk beni dışlamaya çalışıyorlar. En son erkek kuzenim üzerinde gs forması var normalde fb li gidicek olan kuzenime dikkat et bundan unutma diyip benden geri çekiyor. Sonra bende ona sarılıyorum niye böyle yapıyosun naptim ben size diye . Orda uyandım.