Rüyada Makyaj Malzemeleri Görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda oldukça mutlu olacağı ve akyalarının erden kesileceği bir aşk yaşayacağı fakat bu aşkın kısa süreceği ve kalıcı olmayacağına delalet eder. Rüyada makyaj malzemesi görmek rüya sahibini kıskanan ve düşmanlık eden kimselerin varlığına da yorumlanıyor.

Rüyada Makyaj Malzemesi Aldığını Görmek

Rüyada makyaj malzemesi aldığını görmek rüyayı gören kişinin aşk yaşamak istediğine ve karşısına çıkacak olan kişi ile mutlu bir aşk yaşayacağına fakat bu aşkın istediği gibi olmayışı sebebi ile rüya sahibinin gene bir başka aşk peşinde arayışa gireceğine yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin insanları dış görünüşleri ile tanımladığı için iyi ya da kötü olan kişiler hakkında doğru karar veremediğine de yorumlanıyor. Ayrıca rüyayı gören kişinin şan ve şöhrette düşkün biri olduğuna ve menfaatine yarayan dostluklar kurduğuna da delalet eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Sattığını Görmek

Rüyada makyaj malzemesi sattığını görmek rüyyaı gören kişinin her insan farklı davrandığına delalet eder. Rüya sahibinin daha çok nabza göre şerbet veren bir kşi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak rüyayı gören kişinin dolandırılacağı ve kandırılacağına yorumlanıyor. Rüya sahibi bir kadın ise ve de yapmış olduğu makyaj onu çok güzel yapmış ise rüya sahibi uğrayacağı haksızlıktan ders çıkaracağına yorumlanır. Rüya sahibi bir erkek ise ve de makyaj yaptığını görmüş ise hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Kem gözlü insanlara delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

ASUMAN ŞAHİN

rüyamda makyaj çantam çok yüksek bir yerden düşüp kırılması ne anlama gelir?

Gülnare

Rüyamda bana fondöten ve dudak boyası hediye edilmişti ama ben istemiyordum. Geri çevirmek istemiştim.