Rüyada Karabasan Görmek

Rüyada karabasan görmek rüyayı gören kişinin geçmişinde ailevi ya da özel olan hayatında yaşadığı sıkıntılı bir dönemi tekrar hatırlayarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder. Rüyada karabasan görmek aynı zamanda rüya sahibinin artık korkuları ve geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacağına ve artık kaçarak bir çözüm bulamadığını anlayacağına da delalet eder.

Rüyada Karabasan Yakaladığını Görmek

Rüyada karabasan yakaladığını görmek rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşamış olduğu acı bir hatırayı tekrardan hatırlayarak üzüldüğüne ya da üzüleceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin kafasına bir konuyu çok fazla taktığına ve bu taktığı konuyu irdeledikçe üzüleceğine de delalet eder.

Rüyada Karabasan Çökmesi

Rüyada karabasan çökmesi rüyayı gören kişinin geçmişi ile yaşadığına ve geçmişinde yaşadıklarını unutmayarak gününü heba ettiğine delalet eder. Rüya sahibi her gününü sıkıntı ve keder içinde geçirirken aynı zamanda da çevresindeki insanları da bir bir siler. Rüyayı gören kişinin yardım alması gerektiğine delalet eder. Rüyayı gören kişi hastalanıp sağlığının daha da tehlikeli durumlara dönüşmemesi için geçmişinden koparak günü yaşamaya çalışması için uyarıcı bir rüya olarak yorumlanıyor.

Rüyada Karabasan Geldiğini Görmek

Rüyada karabasan geldiğini görmek rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşamış olduğu olaylar sebebi ile hastalanabileceğine ve mutlaka yardım alması gerektiğine yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin geçmişteki olaylardan bir an önce sıyrılarak kendini mağdur ya da suçlu olarak görmek yerine sorunları farklı şekilde çözmeye çalışıp hayatına devam etmesi gerekiyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın