Rüyada Kapı Kırmak

Rüyada kapı kırmak rüyayı gören kişinin kendisi için oldukça hayırlı olan ve kazanç getirecek olan fırsatı görmeyerek bu şansı yakalayamaması olarak yorumlanıyor. Rüyada kapı kırmak rüya sahibinin iş yerinde gereksiz tartışmalara girerek kazancını yitireceğine ve işten çıkarılarak maddi anlamda sıkıntıya düşeceğine de delalet edilir.

Bunun yanı sıra bazı tabirlere göre ise rüyayı gören kişinin yakın olduğu bir akrabası ile arasının açılması ya da şiddetli tartışma yaşanarak darılmaya kadar giden bir olayın yaşanacağına da delalet ediliyor.

Rüya sahibi evli ise eşi ile tartışma yaşayıp aralarında geçimsizlik yaşanacak olarak da yorumlanır. Bekâr kimse rüyasından kapı kırdığını görür ise sevgilisi ile kısa bir ayrılık yaşayabilir. Yaşlı kimsenin rüyasından kapı kırması ise hayırsız evlatlara delalet eder.

Rüyada İş Yerinin Kapısını Kırdığını Görmek

Rüyada iş yerinin kapısını kırdığını görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında oldukça sıkıntılı bir döneme gireceğine, işini engellemeye ya da taş koymaya çalışan insanlar sebebi ile oldukça zorlu günlerin yaşanacağına delalet eder. Bunun yanı sıra maddi anlamda sıkıntıya düşüleceğine de yorumlanır.

Rüyada Bahçe Kapısının Kırdığını Görmek

Rüyada bahçe kapısını kırığını görmek rüyayı gören kişinin sevimsiz ve bencil olan hareketler içine girerek çevresindeki insanları bir bir kaybedeceğine delalet eder. Aynı zamanda aile bağlarının kopmasına ve toplumca sevilmeyen bir insan olmaya da yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin hal ve hareketlerine dikkat etmesi için uyarıcı bir rüya niteliği taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın