Rüyada Kapı Kırmak

Rüyada kapı kırmak rüyayı gören kişinin kendisi için oldukça hayırlı olan ve kazanç getirecek olan fırsatı görmeyerek bu şansı yakalayamaması olarak yorumlanıyor. Rüyada kapı kırmak rüya sahibinin iş yerinde gereksiz tartışmalara girerek kazancını yitireceğine ve işten çıkarılarak maddi anlamda sıkıntıya düşeceğine de delalet edilir.

Bunun yanı sıra bazı tabirlere göre ise rüyayı gören kişinin yakın olduğu bir akrabası ile arasının açılması ya da şiddetli tartışma yaşanarak darılmaya kadar giden bir olayın yaşanacağına da delalet ediliyor.

Rüya sahibi evli ise eşi ile tartışma yaşayıp aralarında geçimsizlik yaşanacak olarak da yorumlanır. Bekâr kimse rüyasından kapı kırdığını görür ise sevgilisi ile kısa bir ayrılık yaşayabilir. Yaşlı kimsenin rüyasından kapı kırması ise hayırsız evlatlara delalet eder.

Rüyada İş Yerinin Kapısını Kırdığını Görmek

Rüyada iş yerinin kapısını kırdığını görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında oldukça sıkıntılı bir döneme gireceğine, işini engellemeye ya da taş koymaya çalışan insanlar sebebi ile oldukça zorlu günlerin yaşanacağına delalet eder. Bunun yanı sıra maddi anlamda sıkıntıya düşüleceğine de yorumlanır.

Rüyada Bahçe Kapısının Kırdığını Görmek

Rüyada bahçe kapısını kırığını görmek rüyayı gören kişinin sevimsiz ve bencil olan hareketler içine girerek çevresindeki insanları bir bir kaybedeceğine delalet eder. Aynı zamanda aile bağlarının kopmasına ve toplumca sevilmeyen bir insan olmaya da yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin hal ve hareketlerine dikkat etmesi için uyarıcı bir rüya niteliği taşır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Mehmet Yaşar Öztürk

Rüyamda evimizin kapısını kırıp içeri girmeye çalışıyorlar ama kim oldukları görünmüyor. Kapı kırıldı kırılacak ama ben kapıya dayanıp kırmalarını ve içeri girmelerini engellemeye çalışıyorum. Sonrasında ellerimle belli bir hareketler yapıyorum. Ellerimi genişçe doğu batı yönüne açıp sonra ellerimi birleştiriyorum sanki geniş bir şeyi sıkıyormuşum gibi. Sonra ellerimi yukarıdan aşağıya doğru uzatıp aynı şekilde sokar gibi birleştirmeye çalışıyorum. Ellerimde bir şey yok. Böyle bir hareket yapıyorum ve neden yaptığım hakkında da hiç bir bilgim yok. Sonra kapıyı kırmaya çalışanlar kapıya karşı hiçbir şey yapmıyorlar. Birden sessizlik oluyor. Kapıda bir çıtırtı bile duymayınca kapıyı açıyorum. Bir bakıyorum ki 5-6 yaşlarında küçük bir çocuk var. Bu rüya beni çok şaşırttı. Yorumlar mısınız?